MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00

Zážitkový blog

14. Února 2019
Jak Roman Vojtek skočil z televizní věže

Sezóna na bungee jumping sice začíná až na jaře, ale nám se nechtělo čekat a potřebovali jsme zažít nějaký pořádný adrenalin ještě teď v zimě. Tentokrát s sebou Karel vzal herce a moderátora Romana Vojtka, který se na jeden den stal obětí dalšího dílu seriálu Kašákovy extrémy.

13. Února 2019
Zážitkové tipy na valentýnské dárky

Ať už patříte mezi příznivce oslav svátku sv. Valentýna nebo ne, přinášíme pár tipů na zážitky, kterými zaručeně potěšíte své blízké klidně kdykoli během roku. Ne proto, že vám to říká datum v kalendáři, ale protože chcete. :)

12. Února 2019
Vše, co jste potřebovali vědět o Surf Areně

Možná vás to překvapí, ale surfování není žádná nová záležitost. Surfování je staré přibližně tři tisíce let a pochází z Polynésie a havajských ostrovů, kde jízda na oválných kusech dřeva pomáhala rybářům dostat úlovek ke břehu.

20. Ledna 2019
Jak jsem se stal na den Musherem

Jelikož zážitků jsem už absolvoval celou řadu a některé sám provozuji, je výběr dalšího vhodného zážitku vždycky trochu boj. Teď to ale bylo o něco snazší. Při prvním pohledu na nabídku Zážitků.cz byl MUSHERING jasný favorit :-)

10. Prosince 2018
Hledáme produktového mága

Máme volnou židli a chceme jí obsadit člověkem, který se vrhne na produktovou strategii, seznámí se s dodavateli a stane se správcem korunovačních klenotů firmy, tedy těch nejlepších zážitků.

4. Prosince 2018
Jak jsme přinesli virtuální realitu do větrného tunelu

Hurricane Factory je nejmodernější větrný tunel na světě a zároveň nejoblíbenější zážitek v ČR. Tak jsme se rozhodli ho posunout ještě o něco dál. Přidat další rozměr. Udělat z realistického simulátoru hyper-realistický.

9. Listopadu 2018
Jak jsme se zapsali do české knihy rekordů

Máme Guinessův rekord! Skočili jsme tandemový seskok z balónu s vozíčkářem z výšky 2700 metrů. Bylo to neskutečný a ještě teď z toho máme husinu. Dokázali jsme, že handicapem zážitky nekončí.

1. Listopadu 2018
Jak jsme rozdali den života navíc

Když jsme spouštěli akci Jeden den života navíc, byli jsme zvědaví, jak to celé bude probíhat. Zda lidi e-mailová výzva dokáže zaujmout a zda budou reagovat. Ale hlavně nás zajímalo, zda naše přání, být lidem inspirací v tom, aby udělali něco jinak, měli se rádi a udělali něco pro sebe, bude úspěšné.

25. Října 2018
Jak jsme testovali supersporty

Ve středu ráno jsme zase nejeli do kanceláře, ale do malé vísky Březina, kousek od Mnichova Hradiště. Tady na nás čekaly seřazené supersporty zvučných jmen.

20. Října 2018
Jak jsme uskutečnili první komerční seskok z balónu

Nápad uskutečnit tandemový seskok z horkovzdušného balonu padl na první červnové poradě. Nikdo v tu chvíli netušil kolik energie bude třeba do myšlenky vložit, aby se tenhle bláznivý nápad uskutečnil.

10. Října 2018
Jak reportér iDnes testoval vodní zážitky

Reportér iDNES.tv Matěj Smlsal si vyzkoušel moderní vodní sporty, díky kterým můžete za pomocí vodních trysek létat nad vodní hladinou jako James Bond nebo Ironman. U Flyboardu a Hoverboardu ukázal talent, u Jetpacku křičel o pomoc.

20. Září 2018
Jak jsem skočila padákem z balónu

Před sedmi lety jsem skočila svůj první tandem z letadla. A myslela jsem si, že nic lepšího a adrenalinovějšího jen tak nezažiju. To jsem netušila, že pár let poté vyskočím z horkovzdušného balónu a bude to ještě větší uááá.

19. Září 2018
Via Ferrata aneb jak jsme lezli do výšin

Extrémně se bojím výšek. Vylézt doma třeba na židli, abych si podala něco z vyšší poličky je pro mě nadlidský výkon. Lézt někam po žebříku to už je nepředstavitelná výzva. O to víc mě překvapilo, když jsem na dotaz, zda se připojím k testování děčínské ferraty odpověděla: “No jasně, moc ráda.”

14. Září 2018
Jak jsme křtili druhý zážitkový balón nad Prahou

Je to tady! Konečně máme vhodné povětrnostní podmínky pro dlouho očekávaný křestní let našeho nového zážitkového balónu. Najít termín pro let tří balónů nad Prahou rozhodně není jen tak. Navíc když pořád fouká vítr špatným směrem.

29. Srpna 2018
Jak jsme zkoušeli Flyboard, Hoverboard a Jetpack

Voda je živel, který mě nesmírně fascinuje, ale ke kterému mám zároveň docela respekt. Ovšem když se mi v těchto parných dnech naskytla příležitost jít otestovat vodní zážitky, ani na minutu jsem nezaváhala.

20. Srpna 2018
7 nejkrásnějších lokalit pro let balónem

Česká republika je nádherná a jistě každý z nás má ten “svůj” nejkrásnější kout, na který nedá dopustit. V Zážitky.cz jsme se vydali prozkoumat vaše nejoblíbenější destinace pro lety balónem. Protože jen tak může být poznání naší vlasti doslova s nadhledem kompletní.

2. Srpna 2018
Reportáž Televize Seznam o zážitkovém podnikání

Jaký je nejdražší zážitek a jak vidí zážitkový trh největší hráči na trhu? Kdo investuje stovky miliónů do zážitkových atrakcí a jaké zážitky jsou ty nej?

1. Srpna 2018
Jak jsme dostali den života navíc

Zážitky testujeme zásadně sami na sobě. Výjimkou není ani Den života navíc. Byl to ale boj. Máme totiž samé zodpovědné a pracovité zážitkáře, kteří nechtěli své kolegy nechat ve štychu a na jeden den si orazit. Jen tak. Ale nakonec podlehli a dny volna si naplánovali :)

24. Července 2018
Můj den života navíc (aneb jak to vlastně začalo)

Kdo mě zná ví, že dlouho neposedím a že neustále něco podnikám. Od začátku roku byly snad jen tři víkendy, kdy jsem neměla nějaký akční program, a z toho dvakrát za to mohla nemoc. Jinak jsme pořád v luftu a pořád v jednom kole.

7. Července 2018
Jak jsme zkoušeli fantastický Jetsurf

Nejsem zrovna milovník vody, zato žeru slunce, písek a teplo. A to vše a mnohem víc jsem našel na šterkopískovém jezeru ve Valticích, kterému od té doby přezdívám "česká Ibiza".

30. Června 2018
Jak jsme plachtili na Lipně zatímco vítr lodě převracel

Před měsícem jsem se vrátil z plachetnice z moře (s kapitánem), tak bylo jasné, že se hranice musí posunout a je třeba si udělat novou zkušenost. A tak jsme se vydali na Lipno řídit plachetnici sami, bez kapitána a bez zkušeností. Slova jsou na tak silný zážitek málo. Proto jsem vytvořil rovnou celý komiks.

21. Června 2018
Jak si Televize Seznam točila zážitkový balón

Jsme jediná zážitkovka, co má svůj balón, takže se na nás logicky obrátili ze Seznam TV pro natočení reportáže. Domluva proběhla relativně hladce a dnem D byla středa.

30. Května 2018
Jak blogerka Jana Janata Tantru vyzkoušela

Tak schválně, co si představíte jako první, když vám někdo řekne že jde na tantrickou masáž?? Já slyšela různé názory, od porna až po sektu, ale jen pár lidí to opravdu zažilo. A ten, kdo to nejvíce hanil, na ní ani nebyl.

19. Května 2018
Barevný návrat do dětství, aneb jak jsme hráli paintball

V poslední době se mi sport vyhýbá jako čert kříži. Jediný pohyb, co mé tělo dostává, je pohyb z práce do fitka a z fitka domů k plotně či jiným úkolům a projektům. Což mne docela štve, jelikož jsem v minulosti celkem aktivně hrával basketball, který miluji. Rozhodl jsem se tedy k činům.

17. Března 2018
Jak si redaktorka Hanka Langrová nazpívala vlastní CD

Patřím k těm lidem, kterým dělá problém zpívat před cizí osobou. A vlastně i před kamarády. „Důležité je překonat počáteční syndrom sevřených půlek,“ rozesmál mě hned na úvod hudebník a technik v jedné osobě Vladimír Kirikov v příjemném domácím studiu.

29. Ledna 2018
Jak jsme málem uvízli ve vesmírné lodi

V poslední době jsem celkem propadl fenoménu únikových her. Považuji únikovky za příjemnou změnu ve všedním životě, aneb odskočit si někam, kde vás „zamknou“ a za pomocí rozluštění různých rébusů se dostáváte ke klíčům či číselným kombinacím, které vám pomohou se dostat ven.

19. Listopadu 2017
Airsoft ve stylu Counter-Strike - Návrat do dětství 2

Po zkušenosti s paintballem, který si mne naplno získal a poskytuje mi pohyb, adrenalin a nějaké to sportovní odreagování s přáteli, jsem dostal možnost si jít zahrát airsoft. Rozdíl mezi paintballem a airsoftem tu nechci nijak extra rozmazávat, ale ve zkratce je rozdíl jednoduchý.

12. Června 2017
Jak jsme ze svatby ulétli balónem

Svatby pro mne vždycky byly ten nejstrašnější zážitek. Byl jsem na mnoha, dokonce jsem dvakrát svědčil a nedovedl jsem ani náhodou pochopit, jak někdo může něco podobného dobrovolně podstoupit.

18. Května 2017
Jak jsem překonala strach z výšek

Nesnáším výšky. A omezené prostory bez možnosti úniku. Prosklený výtah je pro mě synonymem skleněného pekla. Takže když se mě můj zážitkový šéf Honza poprvé zeptal, jestli se přidám k týmu a pojedu otestovat nejnovější splněný sen zážitkového týmu - horkovzdušný balón, moje odpověď zněla jasně.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019