MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Seberte odvahu a nastupte do akrobatického letadla jako Anička Slováčková. Do 27. 6. 2019 akce 300 Kč dolů.
25. Října 2018

Rychle a zběsile po zážitkovsku

Ve středu ráno jsme zase nejeli do kanceláře, ale do malé vísky Březina, kousek od Mnichova Hradiště. Tady na nás čekaly seřazené supersporty zvučných jmen.

Nechybělo Ferrari, Lamborghini Gallardo, Mustang GT500 Shelby, Nissan GTR, zlatavý "Mercedes AMG GTS, fungl nové Subaru Impreza, okřídlený McLaren nebo závodní speciál Mitsubishi Evo 7. Prostě krása veliká, i když nejste vyloženě "petrol head", nebo-li skalní fanoušek automobilismu.

Nejsme žádný béčka, takže jsme měli supermoderní filmařskou techniku - car crane - kterou tady supersporty ještě určitě nikdo netočil. No my už jo :)

A pak to začalo. Lovci zážitků Karlovi Kašákovi se nejvíc líbí Lamborghini Gallardo, nebo-li Lambo . Je to jeho srdcovka už od malička a bez ohledu na to, že nemá tolik koní jako Mustang , ani nedá jednoduše 300km/h jako McLaren , nenechal si to vymluvit. A takhle se k němu mazlil :)

Ferrari 458 Italia je prostě pan auto (nebo paní?). Sednul jsem si do něj a cejtil jsem velkej respekt a notnou chvilku mi trvalo sebrat odvahu a pořádně na to šlápnout. A taky jsem svezl ženu...:)

Mustang GT500 Shelby je zvíře. Zvíře, co má 683 koní a manuální převodovku! Fakt. Tohle šílený stádo koní a brutální výkon ovládáte v autě, kde je nutno řadit. To už se dneska skoro nevidí, ale modely od pana Shelbyho jsou manuály prý vždy. To jsme netušili.

A holky se zamilovaly do Mercedesu. Přesněji do Mercedesu AMG GTS V8 Bi-Turbo . Je krásnej a já se do něj vlastně zamiloval taky. Má famózní tvary, geniální metalickou zlato-žlutou barvu a tak dlouhatánskou kapotu, že skoro nedohlédnete na konec. Je to auto, který uplně nejvíc překvapilo a chceme ho mít v garáži!

Subaru Impreza je ikona a makáč zároveň. A když dostanete do ruky ještě verzi, která vypadá jak ta Pettera Solberga, zaplesá srdce nejednoho rallye jezdce. Ze všech přítomných vypadalo skoro nejcivilnějc, ale svezení v něm je velmí příjemné a zároveň si nepřipadáte jak v kosmické loďi. Za mne lajk. A je taky v manuálu, což je příjemná změna.

Japonskou školu driftu a masakrózního výkonu na letišti reprezentoval ikonický Nissan GTR. Pro milovníka filmové frančízy Rychle a zběsile je to starý známý a se svými skoro 600 koni vůbec nezůstal pozadu. Na první pohled se nezdá, ale je to rychlík.

No a pak přišla řeč na budoucnost. Respektive na řízení supersportu budoucnosti - futuristický McLaren 570s . Už jenom otevření dveří je zážitek, a když si pak sednete za volant - do kokpitu - tak skoro nevíte jak se to startuje. Je to fakt hi-tech hračička, která ve sprintu udělá bez problémů přes 300km/h. Mazec...a McLaren jedoucí touhle rychlostí fakt přestává připomínat auto. Vypadá jak raketa.

A komu jsme se skoro vůbec celej den nevěnovali a nakonec u něj vznikla ta vůbec nejkůlovější fotka dne? Skromné Audi R8 V10 Plus , které by to prý natřelo i Lambu, ale prostě na první ani na druhý pohled moc muziky nenadělá. Teda do té doby, než si k němu stoupne do zapadajícího slunce Klárka. To se pak dějou věci.

No a když slunce tak pěkně a rychle zapadlo, dali jsme si hromadnou fotku se všema supersportama po tmě. Dámy a pánové, kdo z vás tohle má? :)

Definitivně jsme si uvědomili, že ač auta milujete, nebo ne, mají něco do sebe a všem nás rychlá jízda, zrychlení a burácející motory aut dost učarovaly. A těšíme se na příště, kdy budeme míň fotit a víc jezdit. Jupí :)

P.S. - jo a kdyby vám jeden supersport nestačil, tak si kupte dva v "soubojových" balíčcích je k dispozici Lamborghini vs. Ferrari a Lamborghini vs. Mustang .

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Všechny supersportí zážitky: Jízda ve Ferrari , Jízda v Lamborghini , Jízda ve Fordu Mustang GT Shelby , Jízda v Mercedes AMG GTS V8 BiTurbo , Jízda v Subaru Impreza , Jízda v McLaren 570S , Řízení supersportu , Jízda na okruhu v závodních speciálech , Jízda v Porsche 911 na okruhu , Lamborghini vs. Mustang , Lamborghini vs. Ferrari

Přečtěte si také

26. Března 2019
Anička Kadeřávková: Motoskijöring v Ulici nemáme

Jelikož se nezadržitelně přiblížilo jaro, museli jsme ještě jednou na hory, než úplně sleze sníh, abychom vyzkoušeli další adrenalinový zimní sport. Tentokrát se “obětí” Kašákových extrémů stala mladá herečka Anička Kadeřávková. Znát ji můžete třeba ze seriálu Ulice nebo z televizních pohádek.

22. Března 2019
Houstone, máš problém: Zážitkáři ve virtuálním vesmíru

Nový zážitek je potřeba pořádně otestovat. A na kom jiném se testuje lépe, než na našich zážitkářích. Větrný tunel s virtuální realitou je vlastní vynález a nemůžeme být na něj více pyšní. Na průlet vesmírem a seskok z letadla jsme se těšili jak malí.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019