MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Vylezte jako odvážná růžovlasá Superstar Tereza Mašková na 170 metrů vysokou stěnu. Do 3. 6. 2019 Via Ferrata za akční ceny.
27. Října 2018

Kinedryl? Ne děkuji, raději zážitek.

Únikové hry mě baví. I když záleží, s kým na ni jdete. Jasně, všichni chceme uniknout, ale já raději unikám bez přehnané soutěživosti, s lehkou dávkou napětí a hlavně zábavou. Když proto byla možnost, vyzkoušet si Únikovou hru Stanice Eden se zážitkářema, hned jsem se hlásila. S nima je to totiž fajn vždycky.

Na virtuální realitě jsem nikdy nebyla, o to větší byla moje zvědavost. Správce stanice Michael nás zasvětil do hry a pomohl s nasazením brýlí a sluchátek. Před začátkem hry se každý zkalibroval se svým avatarem natažením rukou před sebe. Ještě jsme si k nim přiřadili svá jména a pak to začalo.

Jéé já někoho vidím! Fuj to je hloubka! Tak a jsme na vesmírné stanici Eden . Naproti mně sedí Filip a támhle jsou i ostatní. Na začátku hry trochu zapomínám, že mám vlastně plnit úkoly. Rozhlížím se kolem sebe a jsem fascinovaná tím, co vidím. Porucha systému. Spustila se autodestrukce a my máme omezenou dobu na stabilizování reaktorů. Vidím, jak se odpočítává čas. Tak jo, asi bych se už měla zapojit.

Některé úkoly máme hotové celkem rychle. Na některých se trochu zasekáváme, o to zajímavější ale jsou. Lítání vesmírem se mi líbí, mému žaludku o něco míň. Ubírám proto na rychlosti a hlavně žádné prudké pohyby. Poslední úkol máme za sebou a jsme v cíli! Podařilo se nám stabilizovat reaktory před koncem časového limitu. Uff!

Na hře se mi líbila nutnost spolupráce všech hráčů, ale i individuální plnění úkolů. K dalšímu úkolu jsme mohli přistoupit, až když měli všichni splněno. Není to tedy o tom, že jen někteří řeší úkoly a ostatní se vezou. Úniková hra Stanice Eden má moje doporučení. Je to příjemný únik z běžné reality. Takže já na VR určitě ještě vyrazím…s kinedrylem :))

A pokud by někteří nadšenci neměli po únikovce dost, mohou ještě postřílet pár zombíků. Pomocí pohyblivé platformy, speciálního postroje a virtuálních brýlí před nimi můžete buď utíkat, nebo nabít zbraň a … Přihlížející nebudou ochuzeni. Pohled na prchající, střílející a všemožné zvuky vydávající Terku byla možná větší zábava než samotná účast ve hře.

Článek napsala: Martina M.

Zážitky, na které byste mohli mít po přečtení tohoto článku chuť: Úniková hra Stanice Eden , Úniková hra V mysli vraha a další (nejen virtuální) únikovy

Přečtěte si také

26. Března 2019
Anička Kadeřávková: Motoskijöring v Ulici nemáme

Jelikož se nezadržitelně přiblížilo jaro, museli jsme ještě jednou na hory, než úplně sleze sníh, abychom vyzkoušeli další adrenalinový zimní sport. Tentokrát se “obětí” Kašákových extrémů stala mladá herečka Anička Kadeřávková. Znát ji můžete třeba ze seriálu Ulice nebo z televizních pohádek.

22. Března 2019
Houstone, máš problém: Zážitkáři ve virtuálním vesmíru

Nový zážitek je potřeba pořádně otestovat. A na kom jiném se testuje lépe, než na našich zážitkářích. Větrný tunel s virtuální realitou je vlastní vynález a nemůžeme být na něj více pyšní. Na průlet vesmírem a seskok z letadla jsme se těšili jak malí.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019