MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Létat balónem by chtěl každý. Řídit balón každý druhý. Skákat z balónu každý třetí. S námi zažijete různá balónová dobrodružství .
27. Října 2018

Kinedryl? Ne děkuji, raději zážitek.

Únikové hry mě baví. I když záleží, s kým na ni jdete. Jasně, všichni chceme uniknout, ale já raději unikám bez přehnané soutěživosti, s lehkou dávkou napětí a hlavně zábavou. Když proto byla možnost, vyzkoušet si Únikovou hru Stanice Eden se zážitkářema, hned jsem se hlásila. S nima je to totiž fajn vždycky.

Na virtuální realitě jsem nikdy nebyla, o to větší byla moje zvědavost. Správce stanice Michael nás zasvětil do hry a pomohl s nasazením brýlí a sluchátek. Před začátkem hry se každý zkalibroval se svým avatarem natažením rukou před sebe. Ještě jsme si k nim přiřadili svá jména a pak to začalo.

Jéé já někoho vidím! Fuj to je hloubka! Tak a jsme na vesmírné stanici Eden . Naproti mně sedí Filip a támhle jsou i ostatní. Na začátku hry trochu zapomínám, že mám vlastně plnit úkoly. Rozhlížím se kolem sebe a jsem fascinovaná tím, co vidím. Porucha systému. Spustila se autodestrukce a my máme omezenou dobu na stabilizování reaktorů. Vidím, jak se odpočítává čas. Tak jo, asi bych se už měla zapojit.

Některé úkoly máme hotové celkem rychle. Na některých se trochu zasekáváme, o to zajímavější ale jsou. Lítání vesmírem se mi líbí, mému žaludku o něco míň. Ubírám proto na rychlosti a hlavně žádné prudké pohyby. Poslední úkol máme za sebou a jsme v cíli! Podařilo se nám stabilizovat reaktory před koncem časového limitu. Uff!

Na hře se mi líbila nutnost spolupráce všech hráčů, ale i individuální plnění úkolů. K dalšímu úkolu jsme mohli přistoupit, až když měli všichni splněno. Není to tedy o tom, že jen někteří řeší úkoly a ostatní se vezou. Úniková hra Stanice Eden má moje doporučení. Je to příjemný únik z běžné reality. Takže já na VR určitě ještě vyrazím…s kinedrylem :))

A pokud by někteří nadšenci neměli po únikovce dost, mohou ještě postřílet pár zombíků. Pomocí pohyblivé platformy, speciálního postroje a virtuálních brýlí před nimi můžete buď utíkat, nebo nabít zbraň a … Přihlížející nebudou ochuzeni. Pohled na prchající, střílející a všemožné zvuky vydávající Terku byla možná větší zábava než samotná účast ve hře.

Článek napsala: Martina M.

Zážitky, na které byste mohli mít po přečtení tohoto článku chuť: Úniková hra Stanice Eden , Úniková hra V mysli vraha a další (nejen virtuální) únikovy

Přečtěte si také

10. Června 2019
Top Gun: v hlavní roli Anička Maverick Slováčková

Nebyl by to Karel a jeho extrémy, kdyby si na svou oběť nevymyslel nějaký pořádný adrenalin. Žádný vyhlídkový let jsme nečekali. Ale Anička Slováčková, která přijala Karlovo pozvání, těžko skrývala hrůzu v očích, když se dozvěděla, že ji čeká let plný vrutů a střemhlavých pádů.

27. Května 2019
Není supersportí byznys jako Monkey Business

Některé zážitky tu jsou od toho, aby prohloubily vaše spirituální prožívání světa. Obohatily vaši mysl o transcendentální myšlenky a rozšířily obzory. A pak jsou tu super rychlá auta, vůně benzínu, stoupající adrenalin z do podlahy sešlápnutého plynu a naprosto primitivní radost z divoké jízdy!

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2019. Zážitky na celý život Sitemap