MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Seberte odvahu a nastupte do akrobatického letadla jako Anička Slováčková. Do 27. 6. 2019 akce 300 Kč dolů.
21. Června 2018

Televize Seznam ví, co stojí za natočení

Jsme jediná zážitkovka, co má svůj balón, takže se na nás logicky obrátili ze Seznam TV pro natočení reportáže. Domluva proběhla relativně hladce a dnem D byla středa.

Horkovzdušné balóny využívají při svém letu termiky a je pro ně podstatné, aby byl co největší rozdíl mezi teplotou okolního vzduchu a teplotou ohřátého vzduchu v balónu. Obvykle se tedy létá brzo ráno-po východu slunce a večer, před jeho západem. A jelikož jsou teď fakt horka, měli jsme sraz už v 5:00 v Benešově.

Vstávání v 3:45 není ideální, ale když je odměnou let v zážitkovém balónu, přivstali jsme si rádi. Stejně tak všech 5 pasažérů i paní reaktorka s kameramanem. Čerstvě posekaná louka nás ráno přivítala a hejna muchniček taktéž a za necelou půlhodinku opustil balón louku směrem vzhůru. Pasažéři mávali a kamera tu celou krásu natáčela.

A jak začíná pro pasažéry balónu dobrodružství ve vzduchu, pro nás ostatní začalo dobrodružství na zemi. Pronásledovat balón letící "vzdušou čarou" po existujících komunikacích je zážitek. Všechny tři vozy doprovodu ale statečně zdolávaly polní cesty a další komunikace nevalného charakteru a hned jak se naskytla příležitost, snímali jsme balónová panoramata na profesionální kameru.

A pak to přišlo! Hladké přistání na čerstvě posekaném poli v obci Záhořany v rychlém sledu rozhovor s blaženými pasažéry balónu, naším šéf zážitkářem Honzou a pak křest prvoletců. Při všem nemohla chybět zvědavá kamera Televize Seznam :)

A světe div se, ještě neodbila ani osmá hodina ranní a bylo hotovo. Štáb se spokojeně vydal na další natáčení, pasažéři - teda hraběnky a hrabata ze Záhoří do zaměstnání a balónáři domů. Ti jediní měli pro dnešek odpracováno. :)

Celá reportáž o zážitkovém byznysu by měla být k vidění na Seznam TV někdy v červenci. My se těšíme moc, co vy? :)

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Další balónové zážitky: Romantický let balónem , Let balónem , Rodinný let balónem , Let balónem nad Prahou , Privátní let balónem

Přečtěte si také

26. Března 2019
Anička Kadeřávková: Motoskijöring v Ulici nemáme

Jelikož se nezadržitelně přiblížilo jaro, museli jsme ještě jednou na hory, než úplně sleze sníh, abychom vyzkoušeli další adrenalinový zimní sport. Tentokrát se “obětí” Kašákových extrémů stala mladá herečka Anička Kadeřávková. Znát ji můžete třeba ze seriálu Ulice nebo z televizních pohádek.

22. Března 2019
Houstone, máš problém: Zážitkáři ve virtuálním vesmíru

Nový zážitek je potřeba pořádně otestovat. A na kom jiném se testuje lépe, než na našich zážitkářích. Větrný tunel s virtuální realitou je vlastní vynález a nemůžeme být na něj více pyšní. Na průlet vesmírem a seskok z letadla jsme se těšili jak malí.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019