MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
21. Června 2018

Jak si Televize Seznam točila zážitkový balón

Jsme jediná zážitkovka, co má svůj balón, takže se na nás logicky obrátili ze Seznam TV pro natočení reportáže. Domluva proběhla relativně hladce a dnem D byla středa.

Horkovzdušné balóny využívají při svém letu termiky a je pro ně podstatné, aby byl co největší rozdíl mezi teplotou okolního vzduchu a teplotou ohřátého vzduchu v balónu. Obvykle se tedy létá brzo ráno-po východu slunce a večer, před jeho západem. A jelikož jsou teď fakt horka, měli jsme sraz už v 5:00 v Benešově.

Vstávání v 3:45 není ideální, ale když je odměnou let v zážitkovém balónu, přivstali jsme si rádi. Stejně tak všech 5 pasažérů i paní reaktorka s kameramanem. Čerstvě posekaná louka nás ráno přivítala a hejna muchniček taktéž a za necelou půlhodinku opustil balón louku směrem vzhůru. Pasažéři mávali a kamera tu celou krásu natáčela.

A jak začíná pro pasažéry balónu dobrodružství ve vzduchu, pro nás ostatní začalo dobrodružství na zemi. Pronásledovat balón letící "vzdušou čarou" po existujících komunikacích je zážitek. Všechny tři vozy doprovodu ale statečně zdolávaly polní cesty a další komunikace nevalného charakteru a hned jak se naskytla příležitost, snímali jsme balónová panoramata na profesionální kameru.

A pak to přišlo! Hladké přistání na čerstvě posekaném poli v obci Záhořany v rychlém sledu rozhovor s blaženými pasažéry balónu, naším šéf zážitkářem Honzou a pak křest prvoletců. Při všem nemohla chybět zvědavá kamera Televize Seznam :)

A světe div se, ještě neodbila ani osmá hodina ranní a bylo hotovo. Štáb se spokojeně vydal na další natáčení, pasažéři - teda hraběnky a hrabata ze Záhoří do zaměstnání a balónáři domů. Ti jediní měli pro dnešek odpracováno. :)

Celá reportáž o zážitkovém byznysu by měla být k vidění na Seznam TV někdy v červenci. My se těšíme moc, co vy? :)

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Další balónové zážitky: Romantický let balónem , Let balónem , Rodinný let balónem , Let balónem nad Prahou , Privátní let balónem

Přečtěte si také

14. Února 2019
Jak Roman Vojtek skočil z televizní věže

Sezóna na bungee jumping sice začíná až na jaře, ale nám se nechtělo čekat a potřebovali jsme zažít nějaký pořádný adrenalin ještě teď v zimě. Tentokrát s sebou Karel vzal herce a moderátora Romana Vojtka, který se na jeden den stal obětí dalšího dílu seriálu Kašákovy extrémy.

13. Února 2019
Zážitkové tipy na valentýnské dárky

Ať už patříte mezi příznivce oslav svátku sv. Valentýna nebo ne, přinášíme pár tipů na zážitky, kterými zaručeně potěšíte své blízké klidně kdykoli během roku. Ne proto, že vám to říká datum v kalendáři, ale protože chcete. :)

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019