MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Vyzkoušejte TANDEMOVÝ PARAGLIDING na několik způsobů. Až do 24. 10. 2019 exkluzivně v AKCI až - 200 Kč DOLŮ.
21. Června 2018

Televize Seznam ví, co stojí za natočení

Jsme jediná zážitkovka, co má svůj balón, takže se na nás logicky obrátili ze Seznam TV pro natočení reportáže. Domluva proběhla relativně hladce a dnem D byla středa.

Horkovzdušné balóny využívají při svém letu termiky a je pro ně podstatné, aby byl co největší rozdíl mezi teplotou okolního vzduchu a teplotou ohřátého vzduchu v balónu. Obvykle se tedy létá brzo ráno-po východu slunce a večer, před jeho západem. A jelikož jsou teď fakt horka, měli jsme sraz už v 5:00 v Benešově.

Vstávání v 3:45 není ideální, ale když je odměnou let v zážitkovém balónu, přivstali jsme si rádi. Stejně tak všech 5 pasažérů i paní reaktorka s kameramanem. Čerstvě posekaná louka nás ráno přivítala a hejna muchniček taktéž a za necelou půlhodinku opustil balón louku směrem vzhůru. Pasažéři mávali a kamera tu celou krásu natáčela.

A jak začíná pro pasažéry balónu dobrodružství ve vzduchu, pro nás ostatní začalo dobrodružství na zemi. Pronásledovat balón letící "vzdušou čarou" po existujících komunikacích je zážitek. Všechny tři vozy doprovodu ale statečně zdolávaly polní cesty a další komunikace nevalného charakteru a hned jak se naskytla příležitost, snímali jsme balónová panoramata na profesionální kameru.

A pak to přišlo! Hladké přistání na čerstvě posekaném poli v obci Záhořany v rychlém sledu rozhovor s blaženými pasažéry balónu, naším šéf zážitkářem Honzou a pak křest prvoletců. Při všem nemohla chybět zvědavá kamera Televize Seznam :)

A světe div se, ještě neodbila ani osmá hodina ranní a bylo hotovo. Štáb se spokojeně vydal na další natáčení, pasažéři - teda hraběnky a hrabata ze Záhoří do zaměstnání a balónáři domů. Ti jediní měli pro dnešek odpracováno. :)

Celá reportáž o zážitkovém byznysu by měla být k vidění na Seznam TV někdy v červenci. My se těšíme moc, co vy? :)

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Další balónové zážitky: Romantický let balónem , Let balónem , Rodinný let balónem , Let balónem nad Prahou , Privátní let balónem

Přečtěte si také

30. Září 2019
Shopaholic Nicol a její přelet nad beskydským hnízdem

Protože počasí je čím dál méně stabilní a nikdy nevíte, kdy začne pršet, padat kroupy nebo začnou šlehat Elijášovy ohně, rozhodli jsme se, že vyrazíme do Beskyd létat! Konkrétně, že si zkusíme tandemový paragliding.

5. Září 2019
Hříšný tanec na vodě aneb Kristina nebude lítat v koutě

Prázdniny už se s námi bohužel definitivně rozloučily, ale léto ještě zdaleka nekončí. A protože klimatická změna může přinést nečekané události, třeba rapidní ochlazení a sněhovou vánici, rozhodli jsme se s Karlem Kašákem a štábem TV Nova ještě rychle skočit do vody a možná naposledy tento rok pořádně otestovat vodní zážitky.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2019. Zážitky na celý život Sitemap