MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00

Partnerský program

Staňte se partnerem Zážitky.cz, inzerujte naše zážitky a vydělávejte na jejich prodeji. Získáte provizi z každého prodaného zážitku – stačí uveřejnit odkaz nebo banner!
Přihlášení pro registrované
Provize 12–15 %
Odkazy použitelné v sociálních sítích Facebook, Google+, Twitter atp.
Platnost cookie 90 dní
Marketingový manuál pro affiliate partnery (zašleme po registraci)
XML výpis zážitků
3 řady bannerů, rotační bannery a textové odkazy

Bonusy a odměny pro aktivní partnery

Odměna za první uhrazenou objednávku.

Poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zážitků u Zážitky.cz

Bonus pro produktivní affiliate partnery.

1.000 Kč při dosažení obratu* 10.000 Kč

Zvýšení provize na 15 %

Při dosažení obratu* 30.000 Kč za kalendářní měsíc vám vzroste na následující kalendářní měsíc provize na 15 %. Pokud partner překročí tento obrat ve třech po sobě jdoucích kalendářních měsících, bude mu provize zvýšena na 15 % permanentně.
Registrujte se dnes

Více informací o partnerském programu

Pod odkazy níže najdete vše, co vás může zajímat. Pokud přesto potřebujete více informací, pište na prodavejte@zazitky.cz nebo volejte 222 313 010 (Po–Pá, 10–17h).

1. Co nabízíme a jak to funguje?

V naší nabídce najdete přes 150 zážitků, které lze darovat jako dárky – relaxační a zkrášlující procedury, sportovní zážitky, adrenalinové, závodní, vojenské a terénní vozy, gurmánské akce, zážitkové kurzy, možnost vyzkoušet si různá povolání (divadelní herec, fotomodelka, dabér, ošetřovatel), vyhlídkové lety, lety balónem, skoky padákem, ale i zážitky pro rodiče s dětmi nebo zážitkové hry. Jedná se o vyzkoušené a ověřené aktivity, které si s naší pomocí užily už tisícovky klientů.

Poukaz na zážitek

Každá z aktivit se dá darovat formou poukazu na zážitek. Stačí jej u nás zakoupit a předat. Obdarovaný si během doby platnosti rezervuje termín a vychutná zážitek.

 • Poukaz na zážitek je platný 12 měsíců.
  (za poplatek lze prodloužit o dalších 6 měsíců)
 • Poukaz na zážitek je dodáván v dárkové krabičce nebo v krásném designovém balení*.
  (to si můžete prohlédnout níže)
 • K zážitku je možné přikoupit úrazové pojištění.
  (více na www.zazitky.cz/pojisteni)
 • Pokud se netrefíte do vkusu, bezplatně vyměníme za jiný zážitek.

Dárkový poukaz na zážitek

Pokud chcete dát obdarovanému volnost při výběru, můžete věnovat Dárkový poukaz na zážitek. Ten je vystaven na přesnou hodnotu a slouží k objednávce libovolného zážitku z naší nabídky.

 • Dárkový poukaz na zážitek je platný 12 měsíců.
  (za poplatek lze prodloužit o dalších 6 měsíců)
 • Poukaz je dodáván v dárkové krabičce nebo v krásném designovém balení*.
  (to si můžete prohlédnout níže)
 • V hodnotě od 500,- Kč.
  (v případě zájmu vystavíme na vámi požadovanou hodnotu)
 • Dárkový poukaz na zážitek lze využít opakovaně

* v případě elektronického doručení poukazu (emailem ve formátu PDF) není dárkové balení součástí dodávky

2. Jak vypadá dárkové balení?

Dárkové balení

Víme, že balení dárků je nevděčná činnost. Poukaz na zážitek od nás dostanete v dárkovém balení, které pobaví, a které můžete vzít a rovnou předat. Ti náročnější si mohou připlatit ještě zábavnější krabičku. Na obou jsme si dali záležet.

Designové balení zdarma

Dárkové balení je fialová skládanka, která je uzavřena fialovou stuhou. Má tři otevírací klopy, ve kterých najdete Poukaz na zážitek a kartičku pro věnování.

Luxusní dárková krabička

Krabička je uzavřena stuhou v jedné z pěti barev – žlutá, růžová, fialová, modrá a bílá. Krabička má šest otevíracích klop.

Po otevření všech klop objevíte desky s Poukazem na zážitek a s kartičkou pro věnování.

Uvnitř obou dárkových balení najdete:

Obrázek a popis zážitku

Kromě obrázku najdete uvnitř i podrobný popis zážitku včetně našich doporučení nebo zdravotních omezení, pokud u zážitku existují.

Zážitkové věnování

Co by to bylo za dárek bez věnování nebo přáníčka.

Text vám rádi natiskneme, stačí ho uvést při objednání.

Pokud si ho chcete ještě rozmyslet, pošleme vám kartičku prázdnou a budete si ji moci doplnit ručně.

Poukaz na zážitek

Na poukazu najdete kód poukazu, detaily o zážitku (kde se koná, pro kolik je osob, jak dlouho trvá atp.) a zároveň datum, do kdy je poukaz platný.

S poukazem na zážitek si můžete rezervovat termín a půjdete s ním na místo zážitku, kde ho "vyměníte" za zážitek. Všechno ostatní vám zůstane na památku.

3. Jak partnerská spolupráce funguje?

 1. Zaregistrujete se do partnerského programu
 2. Administrátor Vaši žádost schválí obvykle do 48 hodin (v pracovní dny)
 3. Na své stránky dáte náš banner nebo textový odkaz (vhodné i pro Facebook/Twitter)
 4. Návštěvník na něj klikne do 90 dnů koupí zážitek, získáváte nárok na provizi
 5. Provizi vám vyplatíme

Bonus pro úspěšné – za prvních dosažených 10.000,- Kč obratu (uhrazené objednávky) získáte bonus 1000,- Kč

4. Kolik můžete vydělat?

Prodáváme zážitky od několika stovek korun po desítky tisíc. Z každé objednávky, kterou k nám pošlete, získáváte provizi.

Příklad pro provizi ve výši 12% (z ceny bez DPH)
Pokud u nás někdo díky vám koupí jízdu v Hummeru za 4800,- Kč mate nárok na 480,- Kč. V případě Letu stíhačkou za 30.000,- Kč máte nárok na 3.000,- Kč.

5. Kdo se může stát partnerem a prodávat zážitky?

K partnerskému programu se může přihlásit každý uživatel internetu, který chce propagovat produkty Zážitky.cz s.r.o. podle obchodních podmínek partnerského programu. Obsah stránek, na kterých bude produkty propagovat a způsob propagace musí být v souladu s obchodními podmínkami partnerského programu Zážitky.cz s.r.o.

6. Obchodní podmínky partnerské spolupráce

Obchodní podmínky partnerského programu

I. Obecná ustanovení

 1. Tyto Obchodní podmínky (dále jen jako „Podmínky“) upravují vztah mezi registrovaným partnerem (dále jen jako „Partner“) a provozovatelem partnerského programu společností Zážitky.cz s.r.o., Lidická 20, Praha 5, PSČ: 150 00, IČ: 282 28 634, DIČ: CZ28228634, Bankovní spojení: Raiffeisenbank, a.s, Praha 1, Číslo účtu: 2936287001/5500 (dále jen jako „Provozovatel“)
 2. Partnerem – účastníkem partnerského programu - je fyzická nebo právnická osoba registrovaná v partnerském programu společnosti Zážitky.cz s.r.o., a která propaguje produkty Provozovatele v souladu s technickým fungováním partnerského programu.
 3. Partnerský program společnosti Zážitky.cz je systém, který umožňuje Partnerovi zobrazovat textové, grafické a další odkazy s nabídkou produktů Provozovatele za účelem zprostředkování jejich prodeje Provozovatelem a získání provize za zprostředkování prodeje, a je umístěn na adrese https://zazitky.postaffiliatepro.com.
 4. Aktuální Obchodní podmínky partnerského programu společnosti Zážitky.cz s.r.o. jsou uveřejněny na adrese https://zazitky.postaffiliatepro.com.

II. Podmínky partnerského programu

 1. Fyzická nebo právnická osoba se stane Partnerem a účastníkem partnerského programu úplnou registrací do partnerského programu na adrese https://zazitky.postaffiliatepro.com. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout registraci bez udání důvodů.
 2. Partner získá po přijetí registrace od Provozovatele unikátní partnerský kód (dále jen jako „ID“) s jehož pomocí dochází k identifikaci zákazníků, návštěv a objednávek přicházejících od Partnera. Partner je povinen své ID uvádět při zveřejňování odkazů s nabídkou produktů Provozovatele. Pokud své ID neuvede, nebude identifikován zákazník, návštěva ani objednávka a Partner nebude mít nárok na provizi.
 3. Partner bere na vědomí, že pro správné rozpoznání zákazníka, návštěvy a objednávky je nezbytné, aby měl zákazník na svém zařízení povoleny „cookies“.
 4. Provozovatel neodpovídá za funkčnost odkazů partnerského programu, které Partner jakkoliv upravoval.
 5. Bannery, grafické reklamy, texty či textové odkazy poskytnuté Provozovatelem Partnerovi smí být použity pouze k propagaci Provozovatele.
 6. Při propagaci produktů Provozovatele je zakázáno využívat automatické přesměrování na jinou stránku, automatické otevření okna prohlížeče, případně načítání stránek Provozovatele do tzv. iframe. Obecně je zakázáno využívat všech postupů a technik, které způsobí otevření stránek Provozovatele, aniž by je návštěvník stránek Partnera záměrně a vědomě otevřel.
 7. Partner má zakázáno propagovat pomocí PPC kampaní tvz. přímou PPC arbitráží (odkaz z inzerátu nesmí jít přímo na Provozovatele) v AdWords a Sklik a dalších.
 8. Partner nesmí bidovat na brand Provozovatele včetně překlepových variant ve vyhledávačích, srovnávačích a na sociálních sítích.
 9. Partner nesmí rozeslat e-mailing jménem Provozovatele nebo takovým způsobem, aby přijemce mohl mít dojem, že odesílatelem emailu je Provozovatel.

III. Práva a povinnosti Poskytovatele

 1. Provozovatel umožní Partnerovi registraci a přístup do partnerského programu a zavazuje se podávat Partnerovi pravdivé informace o návštěvách, objednávkách a uhrazených objednávkách zákazníků příchozích s jeho ID. Poskytovatel není povinen informace podávat jiným způsobem než v pomocí účtu Partnera v partnerském programu.
 2. Provozovatel odpovídá za celý proces vyřízení objednávky, dodání, fakturaci, rezervaci termínu a případné reklamace.
 3. Provozovatel se zavazuje vyplácet Partnerovi provize dle odstavce V. a VI. těchto Podmínek.
 4. Provozovatel je povinen informovat Partnera o všech změnách, které by mohly ovlivnit spolupráci v rámci partnerského programu. Provozovatel bude tyto změny Partnerovi sdělovat pomocí elektronické pošty zaslané na adresu Partnera v rámci partnerského programu.

IV. Práva a povinnosti Partnera

 1. Partner se zavazuje řídit se Podmínkami po celou dobu trvání spolupráce s Poskytovatelem.
 2. Partner se zavazuje, že informace získané účastí v partnerském programu nepředá jiným osobám, a dále potvrzuje, že neprovozuje systém na podobném principu ve stejném či podobném oboru a že není konkurentem Poskytovatele.
 3. Partner se zavazuje propagovat produkty Provozovatele legálně v souladu se zákony České republiky, neumísťovat odkazy na webové stránky odporující dobrým mravům, uvádět pravdivé informace o produktech Provozovatele a nepoužívat k propagaci nástrojů, které by nadměrně obtěžovaly příjemce.
 4. Partner má nárok na provizi za uhrazenou objednávku uskutečněnou zákazníkem příchozím s jeho ID.
 5. Partner se zavazuje, že nebude nabízet produkty Provozovatele ani ho propagovat způsobem, který by poškozoval dobré jméno Provozovatele, parazitoval na značce Provozovatele nebo budil dojem zaměnitelnosti s Provozovatelem.
 6. Partner se zavazuje nevyužívat partnerský program výhradně pro úsporu na nákupech produktů Provozovatele pro vlastní potřebu či potřebu osob jemu blízkých.

V. Provize Partnera

 1. Partnerovi vzniká nárok na provizi z objednávky zprostředkované v souladu s Podmínkami partnerského programu ve chvíli, kdy je uhrazena v plné výši zákazníkem Provozovatele. Partnerovi vzniká nárok na provizi ze všech v plné výši uhrazených objednávek po dobu 30 dnů od příchodu zákazníka s ID Partnera.
 2. Provize náleží tomu Partnerovi, s jehož ID přišel zákazník naposledy.
 3. Provize Partnera je 12% z ceny objednávky bez DPH.
 4. Pokud Partner dosáhne během kalendářního měsíce objemu uhrazených objednávek přes 30.000,- Kč bez DPH, má v následujícím kalendářním měsíci nárok na zvýšení provize na 15% z ceny objednávky bez DPH.
 5. Partner nemá nárok na provizi z uhrazené objednávky v následujících případech:
  • Objednávka nebyla uhrazena.
  • Objednávka byla zákazníkem zrušena.
  • Zákazník uhradil objednávku nepeněžní formou, tj.
   1. Dárkovým poukazem na zážitek.
   2. Pomocí benefitního/věrnostního programu poskytovaného zaměstnavatelem, se kterým Provozovatel spolupracuje a je provozován společnostmi Benefit Management (Benefit Plus), HR Guru (Cafeteria a Fajn Club), BENEFITY (Benefity.cz), Loyalty Partners (MyBony) a Edenred (BenefityCafe).
 6. Provozovatel má právo přiznat nárok na provizi Partnerovi i v případě uhrazené objednávky z bodu 5.
 7. Provize je počítána pouze na základě údajů Provozovatele ze systému Partnerského programu. Na údaje měřené či jinak sledované Partnerem nemůže a nebude být brán zřetel.
 8. Pokud má Partner pochybnosti o výpočtu, výši či výplatě provize v rámci Partnerského programu, je povinen o tom Provozovatele písemnou formou vyrozumět do 30 dnů od data, kdy nejasnost vznikla. Pokud tak Partner neučiní, vzdává se tím práva na uplatnění všech nároků vyplývajících z případné chyby na straně Provozovatele.
 9. Pokud dojde k ukončení spolupráce z důvodu porušení Podmínek Partnerem, ztrácí Partner nárok na výplatu provize.

VI. Výplata provize

 1. Partnerovi, který je oprávněn vystavovat fakturu, bude provize vyplacena na základě faktury zaslané doporučeně na fakturační adresu Provozovatele. Faktura musí obsahovat všechny náležitosti dané zákonem a také ID Partnera. Společně s první fakturou je Partner povinen zaslat kopii živnostenského listu či jiného dokladu, který ho opravňuje provozovat ekonomickou činnost.
 2. Partnerovi, který není oprávněn vystavovat fakturu, je při prvním požadavku na výplatu provize zaslána k podpisu Smlouva o zprostředkování.
 3. Provize bude vyplacena v Kč na základě faktury nebo obdržení podepsané Smlouvy o zprostředkování do 14 dnů od jejího přijetí a to převodem na bankovní účet uvedený na faktuře nebo ve Smlouvě o zprostředkování.
 4. Minimální výše provize k výplatě je 500 Kč a to i v případě, že dojde k ukončení spolupráce ze strany Partnera.
 5. Partner je povinen zdanit provize dle platného Zákona o daních z příjmů. Pokud je Partner plátcem DPH, k fakturované částce si připočte platnou sazbu DPH.

VII. Ochrana a nakládání s osobními údaji

 1. Provozovatel je povinen nakládat s osobními údaji Partnera ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje jsou využívány výhradně pro potřeby partnerské spolupráce a nebudou poskytovány třetím osobám.
 2. Provozovatel je oprávněn poskytnout uvedené informace orgánům činným v trestním řízení nebo příslušnému správnímu úřadu v případě důvodného podezření, že způsob a umístění odkazů Partnera, nebo obsah jeho stránek by mohl naplnit skutkovou podstatu trestného činu, přestupku nebo jiného správního deliktu.
 3. Partner registrací do Partnerského programu výslovně souhlasí se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti), ve znění pozdějších předpisů, Provozovatelem na adresu jeho elektronické pošty.
 4. Partner je povinen neprodleně oznámit Poskytovateli jakékoli změny svých identifikačních, fakturačních a kontaktních údajů, které by mohly mít vliv na fungování partnerské spolupráce.

VIII. Trvání a ukončení spolupráce

 1. Spolupráce mezi Partnerem a Provozovatelem se uzavírá na dobu neurčitou. Zrušit ji mohou obě smluvní strany a to písemným oznámením druhé straně nebo zasláním emailu na kontaktní email Partnera (ruší-li spolupráci Provozovatel) nebo email Provozovatele prodavejte@zazitky.cz (ruší-li spolupráci Partner).
 2. Spolupráce může být zrušena v případě, že Partner porušil Podmínky. V takovém případě Partner ztrácí nárok na výplatu provize.

IX. Závěrečná ustanovení

 1. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto Podmínky změnit. Změnu je povinen oznámit Partnerovi emailem, na kontaktní emailovou adresu Partnera, před uveřejnění změněných Podmínek. Pokud Partner na oznámení změny do 10 dnů nezareaguje, je to považováno za projev souhlasu s novým zněním. Pokud Partner se změnami nesouhlasí, má právo spolupráci ukončit, aniž by mu zanikl nárok na vyplacení provize.
 2. Účast v Partnerském programu je chápána jako souhlas s těmito Podmínkami.

Tyto Podmínky nabývají platnosti 1.1.2012

7. Jak poznáme, že zákazník přišel od Vás?

Využíváme osvědčený systém Post Affiliate Pro a sledujeme kliky, objednávky a Vaše provize. Systém zároveň umí po každé objednávce poslat informační email. Pokud si chcete ověřit, že vše funguje správně, zkuste si na svůj odkaz kliknout a objednat. Uvidíte sami.

8. Co když zákazník neobjedná hned, ale až za nějakou dobu?

Zákazníkovi se po příchodu přes Váš odkaz zapíše do počítače cookie, která v počítači zůstane po dobu 90 dnů. Všechny objednávky, které v této lhůtě udělá, spadají pod Váš účet a máte z nich nárok na provizi. A to i v případě, že podruhé přijde na www.zazitky.cz přímo nebo z vyhledavače.

9. Co když zákazník objedná víc než jeden zážitek nebo udělá víc objednávek?

Máte nárok na provizi ze všech objednávek, které zákazník udělá a bude u nich uvedeno Vaše ID.

10. Jak poznáte, že někdo kliká nebo objednal přes Váš odkaz?

Po přihlášení do Vašeho účtu můžete obvykle sledovat počty kliknutí i objednávky a Vaše provize.

11. Jak probíhá výplata provizí?

Každá objednávka s Vaším ID je ručně schvalována v co nejkratší době. Minimální částka pro vyplácení provize je 500,- Kč. O výplatu můžete požádat kdykoliv, pokud její hodnota překročí minimální částku. Provize, které minimální částku přesáhly, jsou vypláceny minimálně 1x ročně. Detailní pravidla pro vyplácení provizí najdete v obchodních podmínkách.

12. Různé řady bannerů – koho oslovujete?

Webové stránky, které provozujete, oslovují určitou část populace. Pokud vyberete bannery, které jsou pro tuto skupinu určené, budou lépe fungovat. Máme pro vás připraveno několik řad bannerů. Bannery jsou ve formátu flash (swf) a dostupné v rozměrech 160x600, 250x250, 745x100 a 468x60 px a najdete je po příhlášení do Vašeho partnerského účtu.

Pro partnery máme připravený "Marketingový manuál k partnerskému programu", který vám pošleme po registraci do programu. Najdete v něm více informací o partnerském programu, o zážitcích a tipy a triky.

13. Základní tipy a triky pro zvýšení prodeje zážitků

Jak nejlépe upoutat pozornost a přilákat lidi, aby klikali na Vaše bannery? Jak využívat prostor na webových stránkách, na blogu, na Facebooku či Twitteru? Jak si zjednodušit život a zajistit, aby mi neutekla jediná provize?

Webové stránky – více bannerů, textové odkazy
Umístit naše bannery na webové stránky je poměrně jednoduché. Zkuste využít víc než jeden formát bannerů a kombinovat je s textovými odkazy. Ty mohou být samostatné, nebo odkazované v rámci článků přes vhodná klíčová slova.
Blog – vlastní zkušenost je přesvědčí
Ukazuje Váš pohled na svět a čtou ho lidé, kteří vás buď mají rádi, nebo rádi nemají. Pokud jim něco doporučíte, tak na to mnozí z nich kliknou. Pokud něco doporučíte, je možné, že si to koupí. Pokud něco nedoporučíte, koupí si to možná ti, co vás rádi nemají Ideální bude, pokud nějaký zážitek od nás vyzkoušíte a napíšte o něm článek, recenzi, reportáž a třeba doplníte I fotky. Pak už stačí jen odkazovat s použitím Vašeho ID a čekat, kdo ho bude chtít zažít také.
Twitter – nechte se následovat
Komunikační nástroj, který využívá tisíce lidí pro sdělování toho, co stoji za to. Pokud uveřejníte odkaz na naše stránky s Vaším ID, všichni kdo kliknou a do 90ti dnů něco objednají, přinesou provizi právě vám.
Facebook – komu se bude líbit Váš odkaz?
Fenomén dneška a sociální síť, na které žijí stovky tisíc lidí z České republiky. Můžete ho využít i pro doporučení některých zážitků z naší nabídky a tím si zvýšit šanci na další provizi. Uvidí to všichni vaši přátelé, mohou odkaz zveřejnit na své zdi nebo kliknout na "Líbí se mi" či odkaz komentovat a tím na něj upozornit všechny své přátele. V odkazu bude stále Vaše ID a bude šířit mezi další lidi.
Nakupujte sami – aneb sleva pro Vás
Pokud si od nás objednáte zážitek a prokliknete se přes odkaz/banner s svým ID, získáváte provizi. Můžete tak vydělávat na tom, co si sami koupíte, na tom, co si necháte koupit od známých, rodičů, kamarádů, na tom, co budete kupovat společně příbuzným a známým na svatbu atp. Stačí jen správně kliknout a chopit se příležitosti Ale nic se nesmí přehánět, takže vězte, že se nám nebude líbit, pokud se stanete partnerem JEN proto, abyste ušetřili!

14. O Zážitky.cz s.r.o.

Přinášíme nápady na dárky pro ty, co věří, že v koutku naší rozmazlené duše zůstává touha po dobrodružství, překonání sama sebe a radosti ze života.

 • od roku 2008 se specializujeme na dárky ve formě zážitků
 • organizujeme a zajišťujeme zážitkové aktivity po celé ČR
 • v nabídce máme přes 150 zážitků
 • zážitky jsme dodali tisícům jednotlivců, ale i stovkám firem
 • naši zákazníci jsou pojištěni proti úrazu během celé doby, kdy si užívají své zážitky
 • jsme pojištěni proti podnikatelskému riziku
 • jsme členem Hospodářské komory ČR

15. Kontaktní údaje

Pro dotazy ohledně partnerského systému a vyúčtování provize nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech nebo prostřednictvím partnerského rozhraní.

Jan Hájek
partnerský program

Zážitky.cz s.r.o.
Lidická 20
150 00, Praha 5
w: www.zazitky.cz
e: prodavejte@zazitky.cz
t: +420 222 313 010

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2021. Zážitky na celý život Sitemap