MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
30. Května 2018

Jak blogerka Jana Janata Tantru vyzkoušela

Tak schválně, co si představíte jako první, když vám někdo řekne že jde na tantrickou masáž?? Já slyšela různé názory, od porna až po sektu, ale jen pár lidí to opravdu zažilo. A ten, kdo to nejvíce hanil, na ní ani nebyl.

Já jsem ale ten typ člověka, který, než by něco pomlouval, co nezná, raději to první sám vyzkouší. Když tedy přišla nabídka, vybrat si nějaký zážitek na zazitky.cz sáhla jsem právě po téhle masáži. Řekla jsem si, když mi to nebude příjemné, když se nebudu cítit dobře, nebude mi sedět masérka. Prostě se seberu, řeknu STOP a odejdu. Byla jsem objednaná delší dobu, vypustila to z hlavy a tak když mi přišlo připomenutí na email, že mi zážitek připomínají, trošku jsem se lekla a začala brouzdat po netu. Tam se dočetla různé věci a nakonec, sama sobě řekla. Že počkám a názor si udělám sama.

Nadešel den D, přišla jsem o pár minut dříve, na recepci v salonu mě přivítala paní na recepční. Překvapení, není to tady červené jako v nějakém lehkém salonu:-)) Za pár minut přivedla masérku, která se mi představila jako Esta. Malá a drobná dáma, tohle přirovnání dáma říkám záměrně. Přišlo mi že ona nechodí po podlaze ale že se nějak vznáší. Esta mi nabídla vodu a začala mi vyprávět, jak staré je vlastně učení Tantra, odkud pochází a jak se k němu sama dostala. Pak mi vysvětlila že to co z toho vytvořil bulvár je bohužel nafouklá bublina. Ale také mi řekla, jak důležité je vybrat si ten správný salon, že můžete také dost narazit a pak vznikají fámy. Je to jako s výběrem kadeřníka, prostě musíte najít to nejlepší a my se přece nesmíříme s málem.

Teď asi čekáte, že vám dopodrobna budu říkat, jak 1,5 hodinová masáž probíhala, ale ne….každý si to musí zažít sám. Důležité je se nebát vykročit ze své komfortní zóny. Řeknu Vám jediné, na masážích jsem byla po celém světě, mívám problém se uvolnit. stále se mi něco honí hlavou. Něco řeším, Esta mě ale dokázala dokonale uvolnit. Snažila se mi vysvětlit důležitost bráničního dýchání. A když mi po masáži řekla, že celou dobu cítila silně přítomnost staré ženy, Plakala jsem jako malá holka. Víte co?? Celou dobu jsem myslela na babičku..Nevím proč, snažila jsem se tu myšlenku zahnat ale ona tam stále byla, seděla vedle mě, já ležela na trávě. Nechala jsem prostě myšlenky plynout. Esta se mi svěřila, že mi babička chtěla říct, že jsem v životě udělala správný krok a at’ se nebojím jít dál, že mi kryje záda. Jen zdůrazním že jsem Estě nic neříkala, nic co zrovna prožívám, žádné mé strachy. Plakala jsem asi ještě 15min potom, ne jen já ale i mamča které jsem to hned volala. Někdy se prostě v životě stanou věci, které nemůžeme vysvětlit. A vlastně ani nechceme.

Já teď už vím, že tantra masáž je něco tak intenzivního co jsem ještě nikdy v životě nezažila…

Díky … www.zazitky.cz tohle byl opravdu zážitek!!!

Článek napsala: blogerka Jana Janata z blogu www.love-fashion.cz

Další tantrické zážitky: Tantra masáž pro ženy , Tantra masáž pro muže , Tantra masáž pro dva

Přečtěte si také

14. Února 2019
Jak Roman Vojtek skočil z televizní věže

Sezóna na bungee jumping sice začíná až na jaře, ale nám se nechtělo čekat a potřebovali jsme zažít nějaký pořádný adrenalin ještě teď v zimě. Tentokrát s sebou Karel vzal herce a moderátora Romana Vojtka, který se na jeden den stal obětí dalšího dílu seriálu Kašákovy extrémy.

13. Února 2019
Zážitkové tipy na valentýnské dárky

Ať už patříte mezi příznivce oslav svátku sv. Valentýna nebo ne, přinášíme pár tipů na zážitky, kterými zaručeně potěšíte své blízké klidně kdykoli během roku. Ne proto, že vám to říká datum v kalendáři, ale protože chcete. :)

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019