MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Seberte odvahu a nastupte do akrobatického letadla jako Anička Slováčková. Do 27. 6. 2019 akce 300 Kč dolů.
2. Srpna 2018

V hlavní roli: Zážitkový byznys

Jaký je nejdražší zážitek a jak vidí zážitkový trh největší hráči na trhu? Kdo investuje stovky miliónů do zážitkových atrakcí a jaké zážitky jsou ty nej?

O tom, jak si Televize Seznam natáčela zážitkový balón jsme tu už před časem psali. Netrpělivě jsme čekali na výsledek a už 27. 7. 2018 jsme se od 20:00 na TV Seznam mohli na celou reportáž podívat . Renomovaná ekonomická novinářka Zuzana Kubátová se toho nebála a vyzpovídala za těch skoro 30 minut všechny, co mají o zážitkovém byznysu co mluvit.

Za majitele jednotlivých "atrakcí" to byl slovenský investor Igor Rataj (Hurricane Factory). Reportáž zmiňuje i známého zlínského podnikatele a senátora Ivo Valentu (Surf Aréna) a za zážitkové agentury oslovili mě. Na rozdíl od ostatních agentur máme v provozu rovnou dva zážitkové balóny. Nestály stovky milionů jako létání ve větrném tunelu nebo surfování na umělé vlně , ale i tak dělají hromadu radosti všem, co se v nich proletí. V reportáži nechyběla ani naše konkurence a všichni jsme měli příležitost vyjádřit svůj pohled na zážitkový byznys. Jak jsme začínali, jak nám to šlape, co nám nešlape, jaké podnikatelské přešlapy máme na triku a v neposlední řadě proč to vlastně celé děláme.

CELÁ REPORTÁŽ ZDE

Za nejdražší zážitek byl v reportáži vybrán Let stíhačkou , ač řízení bojového tanku není také zrovna za hubičku. Padlo také slovo o heli-skiingu a potápění s bílým žralokem (aktuálně v nabídce nemáme :). Nejpopulárnějším zážitkem v ČR je bezesporu větrný tunel . Zážitek, kterého se prodá jednoznačně nejvíc a je to přímý důkaz toho, že většina z nás už od malička chtěla létat. A teď to jde. Jednoduše a od pondělí do neděle. :)

V reportáži dostala prostor i největší světová fabrika na horkovzdušné balóny - Balóny Kubíček z Brna - která vyrobila mj. i oba naše zážitkové balóny. Zároveň se k celému zážitkovému byznysu vyjádřil i renomovaný pražský psycholog Karel Humhal. Ten neshledal na nakupování zážitků nic patologického, spíš naopak. :)

Celý článek a hlavně reportáž o délce 26 minut si můžete pustit na stránkách pořadu Peníze nebo život.

Doufám, že se vám bude líbit.

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Zážitky, které jsou v reportáži k vidění: Jízda v Hummeru H2 , Jízda v Hummeru H1 , Divoký hummer 2 v 1 , Let balónem , Surf Aréna , Tandemový skok padákem , Jízda ve Ferrari , Kurz přežití , Kino jen pro vás dva

Přečtěte si také

26. Března 2019
Anička Kadeřávková: Motoskijöring v Ulici nemáme

Jelikož se nezadržitelně přiblížilo jaro, museli jsme ještě jednou na hory, než úplně sleze sníh, abychom vyzkoušeli další adrenalinový zimní sport. Tentokrát se “obětí” Kašákových extrémů stala mladá herečka Anička Kadeřávková. Znát ji můžete třeba ze seriálu Ulice nebo z televizních pohádek.

22. Března 2019
Houstone, máš problém: Zážitkáři ve virtuálním vesmíru

Nový zážitek je potřeba pořádně otestovat. A na kom jiném se testuje lépe, než na našich zážitkářích. Větrný tunel s virtuální realitou je vlastní vynález a nemůžeme být na něj více pyšní. Na průlet vesmírem a seskok z letadla jsme se těšili jak malí.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019