MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00
2. Srpna 2018

V hlavní roli: Zážitkový byznys

Jaký je nejdražší zážitek a jak vidí zážitkový trh největší hráči na trhu? Kdo investuje stovky miliónů do zážitkových atrakcí a jaké zážitky jsou ty nej?

O tom, jak si Televize Seznam natáčela zážitkový balón jsme tu už před časem psali. Netrpělivě jsme čekali na výsledek a už 27. 7. 2018 jsme se od 20:00 na TV Seznam mohli na celou reportáž podívat . Renomovaná ekonomická novinářka Zuzana Kubátová se toho nebála a vyzpovídala za těch skoro 30 minut všechny, co mají o zážitkovém byznysu co mluvit.

Za majitele jednotlivých "atrakcí" to byl slovenský investor Igor Rataj (Hurricane Factory). Reportáž zmiňuje i známého zlínského podnikatele a senátora Ivo Valentu (Surf Aréna) a za zážitkové agentury oslovili mě. Na rozdíl od ostatních agentur máme v provozu rovnou dva zážitkové balóny. Nestály stovky milionů jako létání ve větrném tunelu nebo surfování na umělé vlně , ale i tak dělají hromadu radosti všem, co se v nich proletí. V reportáži nechyběla ani naše konkurence a všichni jsme měli příležitost vyjádřit svůj pohled na zážitkový byznys. Jak jsme začínali, jak nám to šlape, co nám nešlape, jaké podnikatelské přešlapy máme na triku a v neposlední řadě proč to vlastně celé děláme.

CELÁ REPORTÁŽ ZDE

Za nejdražší zážitek byl v reportáži vybrán Let stíhačkou , ač řízení bojového tanku není také zrovna za hubičku. Padlo také slovo o heli-skiingu a potápění s bílým žralokem (aktuálně v nabídce nemáme :). Nejpopulárnějším zážitkem v ČR je bezesporu větrný tunel . Zážitek, kterého se prodá jednoznačně nejvíc a je to přímý důkaz toho, že většina z nás už od malička chtěla létat. A teď to jde. Jednoduše a od pondělí do neděle. :)

V reportáži dostala prostor i největší světová fabrika na horkovzdušné balóny - Balóny Kubíček z Brna - která vyrobila mj. i oba naše zážitkové balóny. Zároveň se k celému zážitkovému byznysu vyjádřil i renomovaný pražský psycholog Karel Humhal. Ten neshledal na nakupování zážitků nic patologického, spíš naopak. :)

Celý článek a hlavně reportáž o délce 26 minut si můžete pustit na stránkách pořadu Peníze nebo život.

Doufám, že se vám bude líbit.

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Zážitky, které jsou v reportáži k vidění: Jízda v Hummeru H2 , Jízda v Hummeru H1 , Divoký hummer 2 v 1 , Let balónem , Surf Aréna , Tandemový skok padákem , Jízda ve Ferrari , Kurz přežití , Kino jen pro vás dva

Přečtěte si také

16. Prosince 2021
S námi letošní Vánoce stihnete

Letos bereme Vánoce do svých rukou :-) Vánoční dárky posíláme okamžitě do e-mailu a v dárkovém balení stíháme doručovat až do 23. 12. 2021.

3. Srpna 2021
První koncert v horkovzdušném balónu

Jak jsme udělali, že Matěj Ruppert s Romanem Holým a Terezou Černochovou odehráli koncert v balónu? Čtěte dál! :)

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2022. Zážitky na celý život Sitemap