MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Vyzkoušejte TANDEMOVÝ PARAGLIDING na několik způsobů. Až do 24. 10. 2019 exkluzivně v AKCI až - 200 Kč DOLŮ.
2. Srpna 2018

V hlavní roli: Zážitkový byznys

Jaký je nejdražší zážitek a jak vidí zážitkový trh největší hráči na trhu? Kdo investuje stovky miliónů do zážitkových atrakcí a jaké zážitky jsou ty nej?

O tom, jak si Televize Seznam natáčela zážitkový balón jsme tu už před časem psali. Netrpělivě jsme čekali na výsledek a už 27. 7. 2018 jsme se od 20:00 na TV Seznam mohli na celou reportáž podívat . Renomovaná ekonomická novinářka Zuzana Kubátová se toho nebála a vyzpovídala za těch skoro 30 minut všechny, co mají o zážitkovém byznysu co mluvit.

Za majitele jednotlivých "atrakcí" to byl slovenský investor Igor Rataj (Hurricane Factory). Reportáž zmiňuje i známého zlínského podnikatele a senátora Ivo Valentu (Surf Aréna) a za zážitkové agentury oslovili mě. Na rozdíl od ostatních agentur máme v provozu rovnou dva zážitkové balóny. Nestály stovky milionů jako létání ve větrném tunelu nebo surfování na umělé vlně , ale i tak dělají hromadu radosti všem, co se v nich proletí. V reportáži nechyběla ani naše konkurence a všichni jsme měli příležitost vyjádřit svůj pohled na zážitkový byznys. Jak jsme začínali, jak nám to šlape, co nám nešlape, jaké podnikatelské přešlapy máme na triku a v neposlední řadě proč to vlastně celé děláme.

CELÁ REPORTÁŽ ZDE

Za nejdražší zážitek byl v reportáži vybrán Let stíhačkou , ač řízení bojového tanku není také zrovna za hubičku. Padlo také slovo o heli-skiingu a potápění s bílým žralokem (aktuálně v nabídce nemáme :). Nejpopulárnějším zážitkem v ČR je bezesporu větrný tunel . Zážitek, kterého se prodá jednoznačně nejvíc a je to přímý důkaz toho, že většina z nás už od malička chtěla létat. A teď to jde. Jednoduše a od pondělí do neděle. :)

V reportáži dostala prostor i největší světová fabrika na horkovzdušné balóny - Balóny Kubíček z Brna - která vyrobila mj. i oba naše zážitkové balóny. Zároveň se k celému zážitkovému byznysu vyjádřil i renomovaný pražský psycholog Karel Humhal. Ten neshledal na nakupování zážitků nic patologického, spíš naopak. :)

Celý článek a hlavně reportáž o délce 26 minut si můžete pustit na stránkách pořadu Peníze nebo život.

Doufám, že se vám bude líbit.

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Zážitky, které jsou v reportáži k vidění: Jízda v Hummeru H2 , Jízda v Hummeru H1 , Divoký hummer 2 v 1 , Let balónem , Surf Aréna , Tandemový skok padákem , Jízda ve Ferrari , Kurz přežití , Kino jen pro vás dva

Přečtěte si také

30. Září 2019
Shopaholic Nicol a její přelet nad beskydským hnízdem

Protože počasí je čím dál méně stabilní a nikdy nevíte, kdy začne pršet, padat kroupy nebo začnou šlehat Elijášovy ohně, rozhodli jsme se, že vyrazíme do Beskyd létat! Konkrétně, že si zkusíme tandemový paragliding.

5. Září 2019
Hříšný tanec na vodě aneb Kristina nebude lítat v koutě

Prázdniny už se s námi bohužel definitivně rozloučily, ale léto ještě zdaleka nekončí. A protože klimatická změna může přinést nečekané události, třeba rapidní ochlazení a sněhovou vánici, rozhodli jsme se s Karlem Kašákem a štábem TV Nova ještě rychle skočit do vody a možná naposledy tento rok pořádně otestovat vodní zážitky.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2019. Zážitky na celý život Sitemap