MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Seberte odvahu a nastupte do akrobatického letadla jako Anička Slováčková. Do 27. 6. 2019 akce 300 Kč dolů.
12. Června 2017

Nevěsta a ženich na útěku: Uletěli z vlastní svatby

Svatby pro mne vždycky byly ten nejstrašnější zážitek. Byl jsem na mnoha, dokonce jsem dvakrát svědčil a nedovedl jsem ani náhodou pochopit, jak někdo může něco podobného dobrovolně podstoupit.

A pak přišla řada na mne. Potkal jsem tu nejlepší ženskou na světě a požádal ji o ruku. Vůbec mi nedošlo, jsem totiž naivní romantik, že to v podstatě znamená, že do roka a do dne "musí" být svatba. Ale má snoubenka mi to brzo naznačila, tak jsme začali plánovat a připravovat.

Nejprve jsem byl zarputile proti všemu, co obvyklá svatba obsahuje, ale postupem času jsem i já začal měnit názor. Jedno jsem ale věděl jistě, chci, aby svatba byla zážitek pro nás i pro naše hosty. A pak mi najednou došlo, jak tomu dát ještě zážitkovější punc.

Zážitky.cz mají balón . Pořídili jsme si ho několik týdnů před naší svatbou a stihli jsme odletět i první-křestní let nad krásným Českým Krumlovem. A tak se mi v hlavě začal líhnout plán, že ze svatby uletíme balónem. Vyhneme se tím večerní zábavě a dáme naší svatbě nezapomenutelnou tečku. S balónáři jsme všechno dohodli a vše bylo připravené.

Obřad, oběd i další aktivity dne probíhaly za krásného počasí a i nevěsta řekla ano, takže den bez chybičky. Bylo krásně, svítilo slunce, ale foukalo. A silný vítr není pro lety balónem dobrý. Balónáři ale přesto přijeli, jen kvůli nám a našemu dni s tím, že let nejspíš nevyjde. Čas ubíhal a na hodinách se postupně přiblížila půl šestá - čas, ve kterém jsme měli odletět balónem - jako překvapení. Tj. nikdo jiný než my a svatební koordinátorky o plánu nevěděl.

Pavel - pilot - se na mne podíval, pak se podíval na meteoradar a další svoje předpovědi počasí a pak řekl - ok, zkusíme to. A za deset minut najednou pozornost všech svatebních hostů upoutal podivný zvuk. Když se vydali jeho směrem, zjistili, že pár desítek metrů od místa oslavy se na poli načíná nafukovat obří fialová koule - zážitkový balón. Část lidí oběhla plot, aby se na balón podívala z blízka, ostatní se kochali nafukujícím se obrem přímo ze zahrady. A jelikož nebyla předpověd ideální, nebyl čas nazbyt. Udělali jsme si pár fotek u balónu, Pavel hořákem pořádně nafouknul balón a v jednu chvíli zavelel "kdo letí, do balónu". Hodil jsem do koše obě děti, pak svou ženu a nakonec do něj vlezl sám. Během minuty dvou se balón vznesl a velmi rychle začal stoupat. Všichni mávali, děti se zubily a fotografové chytali ty nejlepší snímky. My se jen usmívali, mávali a já si neodpustil suchou hlášku "poslední platí". A byli jsme fuč :)

Po nějakých 35 minutách letu a Pavlově vyprávění o vzdušných proudech, fungování bouřek, okluzních front a dalších meteorologických vychytávek, bez kterých se žádný pilot balónu neobejde, jsme přistáli kousek od lesa jako do peřinky. Děti byly teda zklamané, že se koš při přistání nepoložil na bok. Těšily se na akční vsuvku a Pavel je zklamal tím, že přístál krásně bez překlopení :)

Pak jsme balón pomohli sbalit, počkali si na odvoz a balónový doprovod, který nás po nějakých 2 hodinách odvezl zpátky na svatbu, kde jsme dokončili svůj den. Od té doby si vyhlídkový let balónem koupilo několik našich svatebčanů. Asi to chtějí také zažít :)

Článek napsal: Honza, šéf zážitkář

Další balónové zážitky: Romantický let balónem , Let balónem , Rodinný let balónem , Let balónem nad Prahou , Privátní let balónem

Přečtěte si také

26. Března 2019
Anička Kadeřávková: Motoskijöring v Ulici nemáme

Jelikož se nezadržitelně přiblížilo jaro, museli jsme ještě jednou na hory, než úplně sleze sníh, abychom vyzkoušeli další adrenalinový zimní sport. Tentokrát se “obětí” Kašákových extrémů stala mladá herečka Anička Kadeřávková. Znát ji můžete třeba ze seriálu Ulice nebo z televizních pohádek.

22. Března 2019
Houstone, máš problém: Zážitkáři ve virtuálním vesmíru

Nový zážitek je potřeba pořádně otestovat. A na kom jiném se testuje lépe, než na našich zážitkářích. Větrný tunel s virtuální realitou je vlastní vynález a nemůžeme být na něj více pyšní. Na průlet vesmírem a seskok z letadla jsme se těšili jak malí.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Sitemap © 2008 — 2019