MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 8:00–20:00, So-Ne 9:00–18:00
Dárková krabička ZDARMA a doprava jen za 49 Kč. Jen do nedělní půlnoci!

Benefitní a věrnostní programy

Naše zážitky si můžete objednat také prostřednictvím těchto programů:

Benefity.cz, a.s.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Benefity.cz“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu. Stačí mít u sebe kartu Benefity.cz a během chvilky bude hotovo.

Benefit Management s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Benefit Plus“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde si nejdřív vyberete, zda se přihlásíte pod svým uživatelským účtem (volba „objednávka“) nebo pomocí karty Benefit Plus a následné autorizace přes sms (volba „karta“). A během chvilky bude hotovo.

Le Chèque Déjeuner, s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Gallery Beta“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu. Stačí mít u sebe kartu Gallery Beta a během chvilky bude hotovo.

Edenred CZ s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Benefity Café“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu a během chvilky bude hotovo.

Edenred CZ s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Platební kartou online“ a po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu.

Kartu Ticket Benefits Card používejte jako běžnou platební kartu.

Sodexo Pass Česká republika a. s.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Cafeteria mojeBenefity“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu a během chvilky bude hotovo.

Sodexo Pass Česká republika a. s.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Platební kartou online“ a po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu.

Kartu Flexi Pass CARD používejte jako běžnou platební kartu.

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit nebo nemáte dostatek bodů k uhrazení celé objednávky, zavolejte nám a vyřešíme to společně. ☺

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2019. Zážitky na celý život Sitemap