MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00

Benefitní a věrnostní programy

Naše zážitky si můžete objednat také prostřednictvím těchto programů:

Benefity.cz, a.s.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Benefity.cz“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu. Stačí mít u sebe kartu Benefity.cz a během chvilky bude hotovo.

Benefit Management s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Benefit Plus“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde si nejdřív vyberete, zda se přihlásíte pod svým uživatelským účtem (volba „objednávka“) nebo pomocí karty Benefit Plus a následné autorizace přes sms (volba „karta“). A během chvilky bude hotovo.

Le Chèque Déjeuner, s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Gallery Beta“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu. Stačí mít u sebe kartu Gallery Beta a během chvilky bude hotovo.

Edenred CZ s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Edenred Benefity Café“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu a během chvilky bude hotovo.

Edenred CZ s.r.o.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Platební kartou online“ a po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu. Kartu Edenred Benefits Card používejte jako běžnou platební kartu (typu Master Card).

Kartu Edenred Benefits Card používejte jako běžnou platební kartu.

Sodexo Pass Česká republika a. s.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Benefitním systémem“ a zvolte typ „Cafeteria mojeBenefity“. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platebního rozhraní, kde se přihlásíte pod svým uživatelským účtem do benefitního portálu a během chvilky bude hotovo.

Sodexo Pass Česká republika a. s.

V objednávce na webu vyberte způsob platby „Platební kartou online“ a po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu.

Kartu Flexi Pass CARD používejte jako běžnou platební kartu.

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit nebo nemáte dostatek bodů k uhrazení celé objednávky, zavolejte nám a vyřešíme to společně. ☺

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2020. Zážitky na celý život Sitemap