MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Startujeme kategorii ONLINE ZÁŽITKŮ NA DOMA . Aneb když nemůžete přijít za zážitkem, musí zážitek přijít za vámi. Pojďte s námi zažít něco nového. Pořád víme, jak na to!
13. Března 2020

Jak se zážitkuje v období nouzového stavu

Jestli jste se chystali na nějaký zážitek a nejste si jistí, jak to nyní bude probíhat, připravili jsme pro vás stručný přehled změn.

Všechny uvedené informace byly naposledy aktualizovány 28. 3. 2020 ve 9:00.

Určitě jste zaznamenali aktuální nařízení vlády, které omezuje shromažďování většího počtu osob a ruší konání nejrůznějších akcí. Zavřená zůstávají až do odvolání sportoviště, omezují se wellness služby i provoz restaurací a zábavních zařízení.

Chápeme, že máte spoustu otázek ohledně fungování objednávek, doručování poukazů a rezervací zážitků. Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších dotazů, abyste věděli, co se aktuálně v Zážitcích děje. :)

Mám rezervovaný zážitek. Proběhne nebo ne?

Aktualizujeme pro vás seznam zážitků, kterých se vládní nařízení dotýká. Aktuální přehled najdete tady. .

Tabulku průběžně aktualizujeme.

Můžu si objednat zážitek?

Objednávky samozřejmě nijak neomezujeme. Všechny zážitky v nabídce jsou stále dostupné. Navíc naše poukazy platí celých 12 měsíců, takže určitě bude dostatek času si zážitek užít. :)

Můžu se pro poukaz zastavit osobně v kanceláři?

V současné chvíli rušíme možnost osobního odběru v zážitkové kanceláři. Poukaz vám rádi pošleme elektronicky do e-mailu. :)

Je možné si nechat poslat poukaz poštou, kurýrem nebo nechat doručit do Zásilkovny?

Aktuálně to možné není. Až do odvolání rušíme možnost fyzického doručení poukazu. Do e-mailu vám ale pošleme poukaz stále bleskurychle. :)

Jaké jsou aktuálně možné způsoby platby?

Aktuálně je možné platit bankovním převodem, platební kartou online a přes online rozhraní benefitních systémů. Nelze hradit v hotovosti u nás v kanceláři. Ani si nelze nechat doručit poukaz a platit dobírkou.

Chci si rezervovat zážitek. Je to možné?

Rezervaci zážitku můžete stále provést. Jen je potřeba brát v potaz aktuální nařízení vlády a vybírat si pozdější termín. Zatím je krizový stav vyhlášený na 30 dní, takže doporučujeme dělat rezervace nejdříve na polovinu dubna. :) Rezervaci zážitku si vytvoříte snadno přímo na webu v sekci Mám poukaz.

Můj zážitek se musel zrušit a končí mi platnost poukazu. Co teď?

Žádný problém. Váš zážitek nenecháme propadnout. Dejte nám vědět a platnost poukazu vám zdarma prodloužíme. :)

Potřebuji poradit ohledně zážitku, rezervace nebo objednávky. Kam se mohu obrátit?

Ničeho se nebojte, jsme tu stále pro vás. Kontaktovat nás můžete na mailu, chatu, telefonu nebo třeba našem Facebooku , a to každý pracovní den od 9:00 do 18:00. :)

Přečtěte si také

24. Března 2020
Všechny poukazy prodlužujeme o 12 měsíců

Stejně jako vy, jsme i my teď celé dny zavření doma. Ale to neznamená, že nic neděláme a nemyslíme na vás. Pokud máte v šuplíku ukrytý poukaz na zážitek a přemýšlíte, co se s tím teď děje, máme pro vás odpovědi.

20. Března 2020
Pojďte si s námi hrát a #ZAZITKUJTEDOMA

Je to už pár dnů, co jsme všichni začali doma trávit mnohem více času, než jsme byli doposud zvyklí. Má to svá pro i proti. A všichni uděláme nejlíp, když se zaměříme jen na ta pozitiva. A že jich je.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2020. Zážitky na celý život Sitemap