MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00
Máme oči na stopkách a ty nejdůležitější informace k průběhu zážitků v době Covidové pro vás aktualizujeme ZDE .
12. Října 2020

Aktuálně: rezervace a provoz zážitků

Chystáte se na nějaký zážitek a nejste si jistí, jak bude probíhat? Máme pro vás aktuální informace!

Milí zážitkáři,

asi se shodneme, že poslední dobou probíhají změny nejen ve volnočasových aktivitách natolik turbulentně, že je čím dál náročnější se v nich orientovat. Proto jsme zapojili všechny oči, hlavy a ruce, které máme a pravidelně monitorujeme všechny důležité změny jak na straně vládních nařizovačů, tak na straně našich zážitkových partnerů, kteří provozují jednotlivé zážitky.

Výsledky našeho pátrání pravidelně aktualizujeme v této ↠ TABULCE ↞ . V ní se dozvíte vždy ty nejčerstvější informace z provozu jednotlivých zážitků.

AKTUALIZACE 21. 10. 2020 v 18:00

Vzhledem k aktuálnímu zpřísnění opatření, omezení pohybu, obchodu i služeb se počínaje čtvrtkem 22. 10. 2020 dočasně uzavírají všechny zážitky, které probíhají za dveřmi vašeho bytu.

Pokud už máte termín u nás rezervovaný, tak mrkněte do mailové schránky - najdete tam potvrzení o zrušení včetně informace a odkazu, kde si rezervovat nový termín.

Pokud se na rezervaci termínu teprve chystáte a váháte, tak žádný strach - rezervace na pozdější termíny vám moc rádi zajistíme už teď. Pokud by podmínky v tu dobu stále nebyly příznivé, tak termín posuneme na později.

Jo a kdyby vás zajímalo, jak současný stav ovlivňuje náš provoz a vyřizování objednávek ... tak vůbec nijak! :) Jedeme na plný obrátky a balíčky doručujeme kurýrem i zásilkovnou a občas i balónem ! Elektronické poukazy posíláme nonstop ve dne v noci. :) Naše poukazy platí až 24 měsíců, takže času na využití je fůra.

Když se netrefíte do vkusu, tak můžete vy nebo obdarovaný kdykoliv zážitek vyměnit za jiný z naší nabídky . Když nebudete chtít šlápnout vedle a radši byste nechali výběr na obdarovaném, tak máme na skladě nekonečno dárkových poukazů v různých hodnotách, které jsou přesně pro tyhle případy jak dělané.

TO NEJLEPŠÍ NA KONEC - ZÁŽITKY NA DOMA

Žádné vládní nařízení vám nezabrání v zážitkování u vás doma. A pokud vy nemůžete za zážitkem, tak mile rádi pošleme zážitek za vámi. Můžete si je užívat kdykoliv budete mít náladu a chuť. Mrkněte na naší kategorii ZÁŽITKŮ NA DOMA .

Najdete tam mimo jiné degustace těch nejlepších vín, kvalitních čokolád a řemeslně vyráběných piv. Která vám doručíme až domů a profi sommeliery, čokolatiéry a sládky dostaneme do vašich monitorů. Ideální dárek pro všechny, kteří ocení kvalitní chutě a chtějí si zpříjemnit tenhle bláznivý čas. :-) Aby toho nebylo málo, tak si večer s vínem můžete zpestřit online domácím kvízem a užít si společný čas s kamarády či rodinou i na dálku.

A když toho pořád nebudete mít dost, tak jsme pro vás letos vlastnoručně vyrobili zážitkovou deskovku a zážitkové pexeso . Protože kdo si hraje, nezlobí (se) ! :-)

Tak zážitkujte, opatrujte se, hrajte si a nepřestávejte žít.

Prožíváme to s vámi!

Honza, Klára, Květa, Terka, Alex, Ivča, Julie a druhý Honza ☺

Přečtěte si také

28. Srpna 2020
Vzdušné zámky u nás nenajdete. Balónový zámek ano.

Zážitek není jen skok padákem nebo jízda v tanku. Zážitek je i pěkný prodloužený víkend nebo dovolená. Užít si příjemné ubytování s něčím navíc, co vám zážitek z odpočinku a vzpomínky na společné chvíle ještě vyšperkuje.

2. Června 2020
FAQ - Nejčastější zážitkové dotazy

Jaká je platnost poukazu? Můžu si rezervovat termín? Je můj zážitek už v provozu? Samé otázky. Máme pro vás odpovědi na ty nejčastější dotazy. :)

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2020. Zážitky na celý život Sitemap