MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Máme nové ZÁŽITKY K PŘEŽITÍ a nebojíme se je použít!
30. Srpna 2019

#PREZILYJSME - První zážitkový film

Nejednou se stalo, že se všichni Zážitkáři sesedli u jednoho stolu. Zážitkového kulatého stolu. Skoro jako na dvoře krále Artuše spolu s rytířem Lancelotem a jejich věrných. A tak s králem Hájkem klábosili, radili se a vymejšleli, až nakonec padla takřka filosofická otázka: Do čeho jsme ještě nedělali?

Děláme do balónů, do sebe navzájem i virtuální reality. Co takhle do filmu? Ale ne ledajakého, takového, který bude takovou tou výpovědí o tom, jak se u nás zážitkuje.

Musel to ale být hromadný zážitek, protože naším posláním je nejen přinášet emoce, které si budete pamatovat na celý život, ale zároveň je s někým sdílet. Nejlépe tak, že to někdo, vám blízký, celé podnikne s vámi.

Koukněte se na trailer prvního zážitkového filmu z dílny filmového studia Zážitky.cz ;-) Chcete vidět víc? Přijďte do legendárního kina Lucerna . Start akce je ve čtvrtek 12.9. od 18:00.

A co vás čeká? Kromě projekce našeho "půlvečeráku" vás přivítáme dobrým Welcome Drinkem, seznámíme s našimi speciálními partnery (dají vám ochutnat svoje speciality nebo pohrát si s jejich hračkami) a hned po filmu pobesedujeme na téma přežití. Jak s blogerkami v hlavních rolích, tak odborníky na slovo vzatými.

Napadlo vás někdy být tzv. offline? A ne jen na pár hodin, ale celý víkend? Partička 6 pražských bloggerek, které tráví na Instagramu víc času než průměrný uživatel, se rozhodla takovou výzvu absolvovat. Opustit pražské kavárny, fashion svět i místa kulinářského umění a vypravit se s nabitými telefony do lesa. Nebojte se, není to pokračování Záhady Blair Witch, ale adrenalinové dobrodružství s červíky a slepicí v hlavní roli. Jde jim totiž o život;-)

#PREZILYJSME, ČR, 25 min.

V hlavních rolích: @lovefashionjana , @freecoolina , @lovefashionjanina , @niky_trojanova , @angel_inspiration a @chiquitabanana5305

Sledujte naší událost , ať vám nic neunikne.

Lístky na tuhle zážitkovou podívanou kupujte ZDE .

A nezapomeňte omrknout, který ten ZÁŽITEK vlastně našich šest statečných blogerek přežilo. :-)

Přečtěte si také

5. Září 2019
Hříšný tanec na vodě aneb Kristina nebude lítat v koutě

Prázdniny už se s námi bohužel definitivně rozloučily, ale léto ještě zdaleka nekončí. A protože klimatická změna může přinést nečekané události, třeba rapidní ochlazení a sněhovou vánici, rozhodli jsme se s Karlem Kašákem a štábem TV Nova ještě rychle skočit do vody a možná naposledy tento rok pořádně otestovat vodní zážitky.

10. Června 2019
Top Gun: v hlavní roli Anička Maverick Slováčková

Nebyl by to Karel a jeho extrémy, kdyby si na svou oběť nevymyslel nějaký pořádný adrenalin. Žádný vyhlídkový let jsme nečekali. Ale Anička Slováčková, která přijala Karlovo pozvání, těžko skrývala hrůzu v očích, když se dozvěděla, že ji čeká let plný vrutů a střemhlavých pádů.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2019. Zážitky na celý život Sitemap