všechno bylo super
vstricnost, milost a pohoda
Perfektni sympaticky profesionalni personal, kvalitni suroviny, vyborne vino, dobra organizace
Bylo to již druhé vaření-pečení s Ola Kala. Pohodová a přátelská atmosféra, připravovali jsme skvělé a chutné jídlo, byla sranda a odnesli jsme si, co jsme si navařili. Prostě příjemně strávený čas.
přístup šéfkuchaře
Příjemné a komorní prostředí, šéfkuchařka rodilá Thajka, což bylo vynikající, příjemná degustace vína.
Velmi příjemné prostředí, paní japanoložka zajímavě vyprávěla o Japonsku, výborné sushi.
ochutnávka
Libilo skoro vse co do nabidku a,surovin a personálu az na tu mistnost(kuchyň).Pri opékání masa byla mistnost zakourena...špatna cirkulace vzduchu zřejmě.Z štíplaveho kouře pali oči..
Pan kuchař je velký sympaťák, příjemná atmosféra, jednoduché recepty, všechno
Celková organizace a přístup personálu
Profesionalita, tempo kurzu, možnost nejdřív se koukat, jak se to vaří a pak si to vyzkoušet, ochota personálu
Pefektní organizace, milí učitelé
Naprosto úžasné prostředí (překrásný kuchyňský ateliér), super milý Cheef i ostatní "personál", skvělá skladba receptů, výborné víno, prostě opravdu zážitek jak se patří!
Skvělé seznámení se se všemi surovinami, vysvětlení postupu, osobní přístup, pomocné materiály, doprovodné pohoštění a vlastně se mi líbilo úplně všechno, včetně úsměvů všech pomocníků.
Přístup šéfkuchaře Michala - vynikající, naučení 4 nových receptů, příjemná přátelská atmosféra
individuální přístup, kvalitní suroviny, vzdělanost a zkušenosti vedoucího
Sešel se příjemný kolektiv, ochotný personál, kvalitní suroviny a recepty, kterými se člověk může blýsknout. Čas rychle utíkal a ve finále jsem odcházela nadšená. Doporučuji, není čeho se bát! :)
Ochota a odbornost personálu, který odpovídal na všemožné dotazy a snažil se vždy vyjít vstříc. Příjemné pohodové prostředí. Dozvěděla jsem se a naučila mnoho nových věcí a dovedností. Velice doporučuji!
Atmosféra.Všichni, ať už personal, nebo účastníci kurzu byli strašně příjemní.
U nás jich máte na výběr více než 500.
Na
heureka.cz
máme
96% spokojenost zákazníků.
Jeden nikdy neví. Máme nejvyšší úrazové pojištění z nabídky zážitkových agentur.