Kurz vaření byl báječný, pan šéfkuchař měl vše skvěle připraveno, recepty byly snadno pochopitelné a výsledné pokrmy překonaly mé očekávání.
Personal a komunikace byla super, vse bylo srozumitelne a dobre vysvetlene. Kuchar byl profik na svem miste a ukazal nam i par dobrych figlu a tipu. Manzelka si velmi pochvalovala nabidku a kvalitu vin, ktera nas provazela celym kurzem, coz jsem ji ja s klicky od vozu v kapse jen tise zavidel.
Super. Prijemne. Poucne.
všechno libilo
všecko bylo vynikajici
Celý tým lidí byl naladěn velmi pozitivní energií, příjemné prostředí, ochutnávka vím byla skvělá, dozvěděla jsem se spoustu nového a moc se mi zážitek líbil, všichni zde byli ochotni s čímkoliv pomoci a bylo vidět, že je jejich práce baví s naplňuje.
Odlehcena atmosfera a profesionalita a lidskost sefkuchare
Vše
všechno
všechno
Odbornost personálu a ochota se o své zkušenosti podělit.
Pripravenost, kvalita surovin, degustace vin
Personal, lektor, příjemné a uvolněné prostředí
Skutečné vaření, pod vedením mistra kuchaře. Výborné víno.
Vse bylo supr!
Prostředí, atmosféra ...tým ..
líbil se mi profesionální přístup kuchaře,který každou operaci vysvětlil,ukázal a zopakoval pokud bylo třeba a dbal na to aby nedošlo knějaké chybce.Prozradil různé triky a typy s recepty na výborné pamlsky, co přijdou k chuti a nejsou tak náročné jak by se mohlo zdát( protože už se ví jak na to) . A vůbec celý tým byl fajn, vinař doléval sklenice s lahodným vínem, usměvavá pomocnice uklízela nádobí ,že bylo stále pod rukama čisto. Stejně tak je fajn se potkat s ostatními účastníky zážitku, že to je nejen poučné ale i zábavné. A o to jde, si zážitek z vesela užít!
Přátelský přístup, skvělé prostředí a výborný šéfkuchař.
U nás jich máte na výběr více než 500.
Na
heureka.cz
máme
96% spokojenost zákazníků.
Jeden nikdy neví. Máme nejvyšší úrazové pojištění z nabídky zážitkových agentur.