MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
Předloha a její výsledek:) Předloha a její výsledek:)

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

Naučte se kreslit věci a postavy tak, jak je vidíte.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

Naučte se kreslit věci a postavy tak, jak je vidíte.

Kde se zážitek koná

Praha 4 - Nusle

Varianty zážitku

9,1/10

Vyberte místo a variantu

Praha 4 - Nusle

2 999 Kč
2 999 Kč

Vyberte prosím variantu

Neriskujete. Poukaz na zážitek můžete vyměnit po celou dobu platnosti za jiný.
Kdy poukaz dostanete?
E-mailem okamžitě a poštou nebo kurýrní službou do 29. 5. (úterý).

Již máte poukaz?

Rezervujte si termín

Dárkové balení ZDARMA

Dárkové balení

Poukaz na zážitek od nás dostanete v dárkovém balení, které pobaví, a které můžete vzít a rovnou předat.

Ti náročnější si mohou připlatit za ještě zábavnější krabičku.

Uvnitř balení najdete:
Poukaz na zážitek a Zážitkové věnování

Chcete se naučit kreslit věci či postavy tak, jak je vidíte? Kreslíte a chcete se zdokonalovat? Potřebujete kreslířskou dovednost ke své práci? Chcete se uvolnit a rozvinout svou tvořivost? Jste přetíženi prací a informacemi a hledáte nový koníček či způsob relaxace? Naučíte se kreslit a hlavně se dozvíte, jak do tvořivého procesu zapojit pravou mozkovou hemisféru, resp. jak „vypnout“ hemisféru levou. Na chvíli se ocitnete v úplně jiném světě.
Více

Jak přesně zážitek probíhá?

Možná vás překvapí, že co potřebujete ke kreslení není naučit se kreslit (pohybovat tužkou po papíře), ale hlavně naučit se vidět! Chcete-li realisticky nakreslit to, co vidíte, potřebujete se naučit vnímat linie, prostor, proporce, světla a stíny, celek. Kurz je proto koncipován tak, abyste se na tyto jednotlivé prvky soustředili odděleně. Čeká vás řada elementárních cvičení, při kterých pracujete nejprve výhradně s liniemi. Potom přibudou plochy, prostor, proporce a teprve nakonec přijdou světla a stíny.
První série cvičení vám pomůže zbavit se strachu z vedení čáry na papíře. Následující etudy staví před váš mozek další a další úkoly, se kterými si analytická levá hemisféra neví rady, a proto přenechává prostor k práci hemisféry pravé. Cílem tohoto kurzu není, abyste si odnesli dokonalou kopii portrétu, nýbrž abyste začali vidět to, co jste doteď neviděli, abyste se uvolnili a zbavili se omezujících přesvědčení, že se nemůžete naučit kreslit. Už první den uděláte pokrok, který byste dříve považovali za výsledek letité práce.

Třídenní varianta víkendového kurzu - pátek (15–18 hod), sobota (10–18 hod), neděle (10–16 hod) Celkem 15 hodin výuky. Výuka je rozprostřena do menších celků, což je příjemnější pro vaše oči, mozek i tělo, máte více času vstřebat proměnu a dvakrát se během tohoto náročného procesu vyspíte. Pokud si to můžete dopřát, doporučujeme. 

Dvoudenní varianta víkendového kurzu - sobota (9–18 hod), neděle (9–17 hod) Výhodou tohoto kurzu je, že totéž (15 hodin výuky) absolvujete během dvou dnů, z hlediska času a dojíždění je to efektivnější, ale náročnější z hlediska koncentrace a únavy. 

Detaily zážitku
Sezóna celoročně (dle vypsaných víkendových termínů)
Počet osob 1
Diváci Nemohou se zúčastnit.
Rezervace Minimálně 14 dní předem.
Pořizování záznamu Je možné fotit.
Délka 2 dny / 3 dny
Lokalita Praha (zobrazit mapu)
Co na sebe Nepotřebujete s sebou nic mít, nic umět ani se nijak připravovat.
Omezení

Kurzu se mohou zúčastnit děti od 13 let. Mladší děti (10–13 let) se mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělého. Pro děti mladší 10 let tato metoda není vhodná.

Co se vám na zážitku líbilo?

10.0/10
Kdo aspoň jen trochu rád kreslí, měl by se tohoto kurzu zúčastnit. Jsem si jistá, že v sobě objeví potenciál, o kterém dosud nevěděl. Zkušená lektorka mi během skoro 3 dnů ukázala úplně jiný svět a především mě naučila se na něj dívat zcela jinak - pozorněji, lépe. Skoro třídenní relax s tužkou v ruce s mnoha pokreslenými papíry a výtvory, které budu ráda ukazovat svým blízkým, protože se za ně rozhodně nemusím stydět. To je úžasný kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Vřele doporučuji!
10.0/10
KURS BYL MOC ZAJMAVY, UCITELKA BYLA VYBORNA, LIDI PRIJEMNI
10.0/10
přístup, relaxace, prostředí, príjemná lektorka, naplnující pocit
10.0/10
Zážitek splnil očekávání, v kreslení je opravdu vidět posun, lektorka je velmi sympatická a skupina malá, takže je čas věnovat se každému individuálně. Celý kurz probíhá v příjemné atmosféře a byť zabere celý víkend, je to duševní relax.
10.0/10
osobní přístup lektorky, přátelské prostředí
10.0/10
Příjemná a velice zkušená lektorka s citlivým přístupem ke každému. Zážitky z vlastní tvorby byly úžasné. Paní Andrysová dokázala upoutat každého. V příjemném prostředí, s příjemnou hudbou se krásně tvořilo. Vřele doporučuji každému. Zapomenete na svoje starosti , odreagujete se a pak zjistíte, že máte v sobě rezervy, o kterých jste doposud nevěděli.
10.0/10
Líbilo se mi, že kurz opravdu přinesl co sliboval. Sice jsem u některých cvičení trpěl, protože mi přišlo, že mi vůbec nejdou, ale když se podívám s odstupem na výtvory na začátku a na konci kurzu, jsem spokojený s tím, že se již snažím opravdu kreslit co vidím a ne jen vytvářet symboly pro věci. Poznámka na závěr. Neočekávejte, že budete kreslit technicky lépe, ale spíš realističtěji. Pořád neumím nakreslit tvary, ani měřit proporce, ale to není předmětem tohoto základního kurzu.
9.0/10
Metoda kreslení pravou hemisférou je užitečná. Učí pozorně se dívat a plně se soustředit.
8.0/10
Pani učitelka je výborná na vysvětlení a na osobný úroveň. Opravdu po takový krátký seminář jsem se naučila kreslit a mě nechalo spousta inspirace k lepšímu způsob života.
8.0/10
Prostředí učebny je působivé, sešli jsme se dobrý kolektiv , lektorka super
8.0/10
Dobra lektorka, se zkusenostmi s kreslenim, opravdu jsem se dozvedela nove veci
8.0/10
domácké prostředí, srozumitelný a nadšený výklad lektorky, nic s sebou nebylo potřeba (kromě svačiny), káva a čaj volně k dispozici
7.0/10
Vysvětlení principu kreslení pravou mozkovou hemisferou
Zobrazit 12 dalších
Diskuse

Není vám něco jasné? Ptejte se!

Na všechny dotazy odpovíme co nejrychleji.

Jak to funguje

Vyberte si zážitek

Pro sebe nebo své blízké.

Odešleme poukaz

Dárkové balení zdarma.

Zvolte si termín

Na rezervaci máte až 12 měsíců.

Užívejte si

Tento dárek si budete pamatovat.
99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.