MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00

Svatba v balónu

Řekněte si své ANO několik set metrů nad zemí.

Kde se zážitek koná

Varianty zážitku

Vyberte místo a variantu

Celá ČR

25 999 Kč

Vyberte prosím variantu

Neriskujete. Poukaz na zážitek můžete vyměnit po celou dobu platnosti za jiný.
Kdy poukaz dostanete?
E-mailem okamžitě, kurýrem nebo na zásilkovnu do pár dnů.

Již máte poukaz?

Rezervujte si termín
Svatba na úřadě je klasika. V kostele to má atmosféru. Na zahradě nebo na pláži je to čím dál víc in. Ale co teprve svatba v oblacích? Prožijte svůj velký den v nebeských výšinách a řekněte si své ano vysoko nad zemí. V koši budete pouze vy dva, vaši svědci, oddávající a pilot, který vás vynese do absolutního ticha. Před vámi se rozprostře svět, jak ho neznáte a kde se romantika dá krájet. Pomyslete na samotné fotky, které se budou vyjímat ve vašem svatebním albu. Ne každý totiž může říct, že se oddával v balónu několik set metrů nad zemí. :)

Jak přesně zážitek probíhá

Váš velký den je tady a vy se chystáte vstoupit do společného života. Jakmile dorazíte na místo setkání, řeknete si s pilotem a oddávajícím, jak bude celý zážitkový obřad probíhat. pak se přesunete na místo, odkud se bude vzlétat. Pokud budete chtít, můžete se podílet na rozbalování a nafukování balónu. Ve svatebním albu se budou takové fotky vyjímat :) Jakmile bude balón připraven, nastoupíte do něj společně s oddávajícím, zapisovatelkou, svědky a fotografem a ...vydáte se vzhůru do nebes, kde si řeknete své ano :) Po obřadu a všech oficialitách s ním spojených si užijete vyhlídkový let a první společnou novomanželskou vzduchoplavbu. Po přistání proběhne křest prvoletců, slavnostní přípitek a balónáři vás odvezou zpět na místo setkání, kde vám bude moct pogratulovat zbytek svatebčanů. 

Zážitek obsahuje:

  • letenky pro 7 osob
  • přibližně hodinový let (s ohledem na aktuální počasí)
  • křest prvoletců
  • sklenici sektu po přistání
  • odvoz zpět na místo odletu

My zajistíme balón a pilota, ostatní účastníci obřadu (oddávající, svědkové, zapisovatelka, fotograf)  jsou na vás. :) 

Počasí je mocné a ovládat ho zatím neumíme. Mějte prosím tedy připravenou variantu svatby na povrchu zemském. Pokud by k tomu došlo, tak se budete moci proletět během následujících 12 měsíců v privátním balónu již jako novomanželé třeba se svědky či rodiči.

V letních měsících probíhají ranní lety po východu sluce a večerní lety před západem slunce. V ostatních ročních obdobích se časy letů posouvají blíže k poledni. 

Místa startu:

  • Lokality, ve kterých létáme pravidelně a výběr startovacího místa můžete v klidu nechat na nás:

Beroun (Karlštejn), Benešov (Konopiště), Bochov, Bouzov, Brno, Česká Sibiř (Miličín), České Budějovice, Český Krumlov, Český Ráj, Chrudim, Frýdek-Místek, Hluboká nad Vltavou, Hradec Králové, Jihlava, Kroměříž, Nepomuk (Zámek Zelená Hora),  Olomouc, Ostrava, Pálava, Pardubice, Plzeň, Roudnice nad Labem, Slavonice, Tábor, Telč, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Velehrad, Zlín. 

  • Regiony, kde necháme výběr místa na vás (postačí, když zajistíte travnatý pozemek o minimální rozloze 50x50 metrů; bez překážek jako vzrostlé stromy či dráty vysokého napětí):

Např. Česká Lípa,  Děčín, Havířov, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Kolín, Liberec, Most, Opava, Prostějov, Přerov, Teplice, Třebíč, Třinec, Znojmo ... a spousta dalších - kamkoliv vás srdce táhne :-)

Dárkové balení ZDARMA

Dárkové balení

Poukaz na zážitek od nás dostanete v dárkovém balení, které pobaví, a které můžete vzít a rovnou předat.
Ti náročnější si mohou připlatit za ještě zábavnější krabičku.

Uvnitř balení najdete: Poukaz na zážitek a Zážitkové věnování

Detaily zážitku
Sezóna celoročně (s ohledem na počasí a povětrnostní podmínky)
Počet osob 7
Diváci Vaši hosté jsou vítáni v místě odletu a přistání. V době letu je možné stíhat balón po pozemních komunikacích, což je zážitek sám o sobě. :)
Rezervace Ideálně 30 dní předem.
Pořizování záznamu Je možné fotit i filmovat. Bez toho by to ani nešlo. :)
Délka 3 hodiny
Lokalita Celá ČR - např. Beroun (Karlštejn), Benešov (Konopiště), Roudnice nad Labem, Plzeň, Hradec Králové, Kolín, Pardubice, Český Ráj, Český Krumlov, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Telč, Tábor, Karlovy Vary, Most, Nepomuk, Děčín, Liberec, Teplice, Třebíč, Jihlava, Brno, Pálava, Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Třinec, Prostějov, Uherské Hradiště, Znojmo, Zlín. (zobrazit mapu)
Co na sebe Záleží jen na vás, jak svatební dress code pojmete. Jen upozorňujeme, že nahoře bude přece jen trošku tepleji než na zemi. Záleží v jakém období si budete chtít říci své ano. :)
Omezení

Stačí vám více než 140 cm, minimálně 8 let, maximálně 700 Kg na celou posádku a žádné akutní potíže pohybového aparátu. Samozřejmě budoucí manželé musí být starší 18 let. :-) Těhotné ženy musí být trpělivé a zážitkem počkat až po porodu. Nebojte, náš balón vám neuletí :) 

Handicap není překážkou

Zrakově postižení můžou letět v doprovodu druhé osoby. Stejně tak sluchově postižení - s tlumočníkem do znakové řeči. Pokud jste na vozíku a zvládnete s asistencí přesun do speciální sedačky, můžete si užít jinou verzi balónového zážitku - Privátní let balónem pro 4 osoby v Jihočeském kraji nebo Brně. Tam máme připravené balónové koše se speciální sedačkou pro handicapované. Poletíte v sedmimístném koši a s sebou můžete vzít až 3 spoluletce. Zbytek místa zabere sedačka. 

Máte-li těžší handicap, který vás omezuje v pohybu, rádi pro vás najdeme vhodnější zážitek :-)

Balón je závislý na termickém proudění. Balóny nemohou létat v silném větru, dešti či sněhové přeháňce. 

100% garance skvělého zážitku

Platnost poukazu
až 24 měsíců
Vrácení zážitku
až do 60 dnů
Výměna poukazu po
celou dobu platnosti
Pojištění storna
zážitku
Okamžité doručení
poukazu e-mailem

Dárkový poukaz

Jak to funguje

Vyberte si zážitek

Pro sebe nebo své blízké.

Odešleme poukaz

Elektronicky do e-mailu.

Zvolte si termín

Na rezervaci máte až 24 měsíců.

Užívejte si

Tento dárek si budete pamatovat.

Rozhodně musíte vidět i toto:

Panoramata se zážitkovým balónem.
doporučujeme

Privátní let balónem

Let balónem jen pro vás a vaše blízké.
Exkluzivně u Zážitky.cz

Pilotem balónu na zkoušku

Vyzkoušejte si pilotovat zážitkový balón.
99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2021. Zážitky na celý život Sitemap