MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00
Základní parašutistický výcvik Základní parašutistický výcvik

Základní parašutistický výcvik

Troufnete si vyskočit sami z letadla?

Základní parašutistický výcvik

Troufnete si vyskočit sami z letadla?

Kde se paravýcvik koná

Kolín, Líně (Plzeň)

Varianty zážitku

10,0/10

Vyberte místo a variantu

Líně (Plzeň)

3 680 Kč

Kolín

3 980 Kč

Vyberte prosím variantu

Neriskujete. Poukaz na zážitek můžete vyměnit po celou dobu platnosti za jiný.
Kdy poukaz dostanete?
E-mailem okamžitě, kurýrem nebo na zásilkovnu do pár dnů.

Již máte poukaz?

Rezervujte si termín
Takový ten pocit, když skáčete z letadla a nemáte na zádech instruktora ... Tak to přesně zažijete v rámci paravýcviku. Během dvou dnů se totiž naučíte všechno potřebné pro to, abyste mohli z letadla vyskočit sami. Zní to dost pohádkově, ale je to tak! Už jen ta představa nám pumpuje takový adrenalin do žil, že máme co dělat, abychom udrželi prsty na klávesnici :) Tak co, jdete do toho s námi?

Jak přesně paravýcvik probíhá

Paravýcvik je určen pro všechny, kdo chtějí zažít pořádný adrenalin. Ještě větší, než při tandemovém seskoku s instruktorem na zádech. V rámci tohoto zážitku se totiž dozvíte spoustu teorie a praktických ukázek toho, jak a co dělat po tom, co vyskočíte z letadla úplně ale úplně sami. A hned, jak se to naučíte, tak .... skočíte :) Výcvik můžete absolvovat bez jakýchkoliv předchozích zkušeností s parašutismem. Užijete si ho i pokud už jste někdy na padáku skákali. 

Výcvik je rozložen většinou do 2 dnů. První den vás čeká spousta teorie (např. řízení padáku, meteorologie), možná stihnete i pozemní přípravu (nácvik parakotoulů, výskok z letadla). Druhý den budete už celý na letišti, kde dopilujete pozemní přípravu a nacvičíte praktické dovednosti (správné pozice při výskoku a samotném letu, vytrhávání záložního padáku a techniky řízení padáku). A pak přijde čas na váš první samostatný seskok a jeho zhodnocení.  

Seskok probíhá z výšky 1 200 m - 1 500 m. Skákat budete s padákem typu křídlo tzv. "na trhačku". To znamená, že se vám padák otevře sám chvilku po tom, co z letadla vyskočíte. Celou dobu budete vysílačkou ve spojení s instruktorem na zemi, který bude dohlížet na vaší bezpečnost. Že naši instruktoři patří mezi nejzkušenější parašutisty v Čechách a mají za sebou dlouholeté zkušenosti, ani snad nemusíme dodávat. :) Domů si kromě životního zážitku odnesete i certifikát o úspěšném absolvování výcviku.

Zážitek obsahuje:

  • teoretickou část výcviku v učebně a praktickou část na letišti
  • samotný seskok z 1 200 m - 1 500 m
  • zapůjčení kompletní soupravy potřebné pro seskok (přilba, kombinéza, ochranné brýle, radiostanice a samozřejmě padák :)
  • veškeré letištní poplatky
  • certifikát za absolvování seskoku

Pro uskutečnění výcviku je třeba absolvovat lékařskou prohlídku a získat souhlas leteckého doktora. Kontakty na lékaře vám zašleme při rezervaci termínu. Orientační cena prohlídky je 300 Kč.

Samotný seskok je vázaný na dobré počasí. Pokud by po teorii a praktickém nácviku nebyly vhodné letové podmínky, domluvíte se s instruktory na dalším termínu.

Pokud zvolíte lokalitu Kolín, teoretickou část absolvujete v Praze. Skákat už budete samozřejmě na kolínském letišti.

Pokud zvolíte lokalitu Plzeň, teoretickou část absolvujete v učebně na letišti v Příbrami. Skákat už budete samozřejmě na kolínském letišti :) 

 

100% garance skvělého zážitku

Platnost poukazu až 18 měsíců
Vrácení zážitku až do 60 dnů
Výměna poukazu po celou dobu platnosti
Pojištění storna zážitku
Okamžité doručení poukazu e-mailem

Dárkové balení ZDARMA

Dárkové balení

Poukaz na zážitek od nás dostanete v dárkovém balení, které pobaví, a které můžete vzít a rovnou předat.
Ti náročnější si mohou připlatit za ještě zábavnější krabičku.

Uvnitř balení najdete: Poukaz na zážitek a Zážitkové věnování

Detaily zážitku
Sezóna duben - říjen
Počet osob 1
Diváci Diváci jsou vítání, ale budou čekat na letišti.
Rezervace V Kolíně teoretický výcvik probíhá každý druhý čtvrtek, praxe vždy následující víkend (o sobotě či neděli rozhodne počasí a instruktor:). V Příbrami je možné domluvit teoretický výcvik na jakýkoliv den v týdnu (viz sezóna). Praxe pak proběhne následující víkend (na přesném dni se domluvíte s instruktorem).
Pořizování záznamu Než nastoupíte do letadla, je možné fotit i natáčet. Pak už budete mít jinou zábavu :)
Délka 2 dny
Lokalita Plzeň (teoretická část probíhá v Příbrami), Kolín (teoretická část probíhá v Praze) (zobrazit mapu)
Co na sebe Na seskok dostanete speciální kombinézu a ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit obuví nad kotníky a při chladném počasí se mohou hodit tenké rukavice. Na teoretickou část se také oblečte do sportovního (možná proběhne nějaký ten parakotoul:-)
Omezení

Minimální věk účastníka zážitku je 15 let. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce. V případě lokality v Příbrami je potřeba notářsky ověřený souhlas. Pro uskutečnění zážitku je třeba absolvovat lékařskou prohlídku u leteckého doktora. Seznam lékařů vám zašleme při rezervaci termínu.

 

Váhový limit v lokalitě Kolín = 95 Kg. V lokalitě Příbram není váhové omezení striktně dané - je potřeba, abyste prošli lékařskou prohlídkou. :)

Co se vám na paravýcviku líbilo

10.0/10
Profesionalita intruktorů a řádné naučení krok za krokem.
Zobrazit 4 další

Jak to funguje

Vyberte si zážitek

Pro sebe nebo své blízké.

Odešleme poukaz

Elektronicky do e-mailu.

Zvolte si termín

Na rezervaci máte až 18 měsíců.

Užívejte si

Tento dárek si budete pamatovat.
99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.