

Po zaparkování auta na nedalekém vyznačeném místě se pěšky vydáte k ubytování. Po příjemné procházce dorazíte k posedu schovanému mezi stromy. Prozkoumejte si okolí, kde strávíte následující noci, vyběhněte pár schodů a pusťte se do šmejdění. Vybavení posedu nabízí vše potřebné k příjemnému spočinutí a lahodné lokální víno a deky z kachního peří Vás přenesou do tolik potřebného klidu min na 2 noci:)
Na posedu není elektřina, takže neztrácejte čas hledáním připojení k internetu. Večer si budete svítit bludičkou (přenosná lampička) a drobné přístroje jako telefon, tablet nebo počítač si můžete nabít pomocí erární power-banky. Doporučujeme však práci zanechat doma, abyste se nerušeně sžili s harmonickou atmosférou posedu a čarokrásnou přírodou, která jej objímá. Někdy je příroda doslova na dotek, proto počítejte, že vás mohou navštívit drobní hmyzí obyvatelé lesa. No nedivte se - jste u nich na návštěvě!
A pokud vám bude zima, připravte si čaj, zatopte si v plynových kamnech a pohodlně se zabalte do dek z kachního peří.
Co ubytování na posedu obsahuje:
Zajímavosti v okolí:
Sezóna | celoročně |
---|---|
Počet osob | 2 |
Rezervace | Zájem o termíny je veliký, udělejte si rezervaci minimálně 2 měsíce předem. |
Pořizování záznamu | ano |
Lokalita | Němčičky u Hustopečí (zobrazit mapu) |
Co na sebe | Doporučujeme turistické oblečení a sportovní obuv. |
Doporučení | Po předchozí domluvě s provozovatelem si můžete dokoupit pochoutkový koš. |
Omezení | Domácí mazlíčci nejsou v ubytování povoleni, proto prosíme - nechte své čtyřnohé kamarády doma. Vodu máte připravenou v demižonech, ale prosím i tak s ní ŠETŘETE.
wifi u nás nenajdete:) |