MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00
10. Dubna 2020

Zážitková deskovka

Zavřený Větrný tunel? Do Surf arény se teď nedostanete? Ale vanu doma máte? A co třeba fén? Tak vidíte. My jsme vyzkoušeli, že i s naprostým minimem se dají doma vykouzlit parádní zážitky. Svolejte rodinku a hurá na to!

Výhodou je, že můžete zapojit úplně všechny členy domácnosti. Naprosto ideální teď při prodlouženém víkendu. Kurz přežití nebo jízdu tankem teď můžete úplně v klidu zažít i doma. Dokonce i bungee jumping a let balónem. Ne, neděláme si z vás srandu- Ale jak správně tušíte, bude v tom nějaká zážitkovina. :-)

ZÁŽITKOVÁ DESKOVKA

Pořád se držíme hesla Kdo si hraje, nezlobí a máme pro vás další zážitkovou hru. Tentokrát deskovku plnou zážitkových úkolů . Nepotřebujete k tomu žádné speciální vybavení. Hrací desku vám dodáme a kostku můžete vzít třeba ze Člověče, nezlob se. Figurky si můžete vystřihnout nebo použít také ty ze člobrda, nebo z gumových medvídků nebo z čehokoliv, co vás doma trkne do nosu.

Úspornější verzi pro vaší tiskárnu STAHUJTE ZDE

Plnobarevnou verzi STAHUJTE ZDE

Deska je černobílá, aby se vám dobře doma tiskla. Takže jako první zážitek si můžete střihnout kurz kreslení a vybarvit si jí podle vašeho gusta :-) A nebo jí nechat černobílou, i tak se vám určitě bude hrát dobře :-)

Hrajte si, užívejte si, bavte se a kdyby na vás byly úkoly příliš jednoduché, tak se vůbec nebojte přitvrdit :-) Vyzvěte členy domácnosti ještě k větším bláznivinám a dejte nám vědět, jak to dopadlo. :-) Foťte se a natáčejte. A určitě své domácí hrátky sdílejte s hashtagem #zazitkujtedoma

Úspornější verzi pro vaší tiskárnu STAHUJTE I ZDE

Plnobarevnou verzi STAHUJTE I ZDE

Přečtěte si také

25. Ledna 2021
OTESTOVÁNO: Dobrodružná expedice a Paintball ve VR

Jelikož jsem velký nadšenec pro únikové hry (mám jich na kontě už cca 25), tak mě myšlenka expedice ve virtuální realitě velice lákala. I když jsem měla obavy, jestli v tomto virtuální prostředí zvládnu celou hodinu.

21. Ledna 2021
Aktuálně: rezervace a provoz zážitků

Chystáte se na nějaký zážitek a nejste si jistí, jak bude probíhat? Máme pro vás aktuální informace!

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2021. Zážitky na celý život Sitemap