Romantický let letadlem pro dva

sneste své milé modré z nebe

Kategorie Vzdušné zážitky

Vy dva. Spolu. Šumivé víno. Celé město pod vámi. Nebesům na dosah. Co víc si přát? Musíme vás ale varovat, může se vám z toho všeho zatočit hlava! :)

Varianty zážitku

2 osoby 30 min
od 6 199 Kč
2 osoby 60 min
od 7 299 Kč
2 osoby 20 min
od 4 399 Kč

Kompletní ceník

Líbí se vám tento zážitek?
Řekněte to známým na Facebooku!

Základní informace

Délka

30 min/60 min/20 min

Sezóna

celoročně (v závislosti na dobrém počasí)

Lokality

Praha, Plzeň, Brno, Ostrava

Pořizování záznamu

Je možné fotit i filmovat.

Počet osob

2

Rezervace

Minimálně 14 dní předem.

Co vás čeká

Podle meteorologických podmínek vystoupáte s letadlem co nejblíže k mrakům, daleko a hlavně vysoko od všedního života. Před letem si dáte skleničku vychlazeného sektu a je dost možné, že se vám z toho všeho zatočí hlava :-) Let probíhá letounem Cessna 172/182.

Ceník

Zážitek Romantický let letadlem pro dva
nabízíme v lokalitách Plzeň - Líně , Brno-Tuřany , Ostrava - Mošnov , Praha 9 - Kbely

Lokalita: Plzeň - Líně

  • 2 osoby 30 min 6 199 Kč

Lokalita: Brno-Tuřany

  • 2 osoby 30 min 6 299 Kč

Lokalita: Ostrava - Mošnov

  • 2 osoby 30 min 6 299 Kč

Lokalita: Praha 9 - Kbely

  • 2 osoby 30 min 6 299 Kč
  • 2 osoby 60 min 7 299 Kč
  • 2 osoby 20 min 4 399 Kč

Recenze

Po chvilce hledání dorážíme na letiště a nacházíme ty správné dveře. Stihli jsme to! Pilot se usmívá a otevírá sekt. Prý to dřív otevírali v letadle, ale párkrát jim sekt vykypěl a v letadle to pak dlouho vonělo jako v alkoholovém doupěti. Popíjíme sekt a bavíme se s pilotem o možné trati. Ukazuje nám sektory na mapě, kde se nad mraky nedostaneme ale ve finále nacházíme kolečko, kde to půjde. Slunce pomalinku zapadá, tak se vydáváme na letiště k letadlu. Pilot udělá pár základních kontrol, my fotek a už sedíme vevnitř a nasazujeme sluchátka. Po základní informaci s řídící věží se letadlo zvedá z travnaté rajveje a my letíme. Kousek od Mladé Boleslavi nabíráme výšku až dé nějakých 5,5 tisíce stop. Mraky nejsou, ale inverze jejich iluzi zvládá. Slunce začíná zapadat a ozařuje sytě žlutým sluncem letadlo i nás. Rozhlížíme se kolem, fotíme a semtam prohodíme pár vět s pilotem. Po chvíli se letadlo točí a my letíme zpět. Užíváme si mírné propady ve vzduchu a po dalších 15 minutách přistáváme zpátky na letišti. Trošku se nám houpe žaludek, ale to bude tím, že večeře je naplánovaná až po letu. Třeseme pravicí pilotovi a kráčíme k autu. Bylo to fajn a až bude příležitost, tak si to zopáknem.
(Honza, Praha)

 

Dobry den,

Vcera jsme finalne vyuzili objednany romanticky let. Dekujeme Vam moc krat, bylo to skvele! Libilo se to nam moc! Super!!!

Byl to slunecny den, a bohuzel nebyly tam mraky. Takze poletely jsme nad Karlstejnem a do Male a Velke Ameriky. Dali jsme sampanske prijmo v letadle :) Pritelovi ten darecek se hodne libil :)

Dekujeme za dobrou organizaci a skvely zazitek!

(Oxana)

Fotogalerie

Video

Objednávka zážitku

Zážitek Romantický let letadlem pro dva
nabízíme v lokalitách Plzeň - Líně , Brno-Tuřany , Ostrava - Mošnov , Praha 9 - Kbely

Lokalita: Plzeň - Líně

Lokalita: Brno-Tuřany

Lokalita: Ostrava - Mošnov

Lokalita: Praha 9 - Kbely


Zážitky v DATARTu

Vybrané zážitky koupíte i v prodejnách

Více informací


Pište

vase@zazitky.cz (nonstop)

Volejte

222 313 010 (Po–Pá, 9:00–18:00)

Rezervujte

termín zážitku


Univerzální certifikát