222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
222 313 010
Máte poukázky Flexi Pass, Ticket Multi nebo Unišek? Vyměňte je za dárky! Více informacízavřít

Zážitky.cz - jistota pevného zázemí

Ke každému zážitku, který u nás koupíte, získáte dárkové balení a mnoho služeb, které vám zjednoduší život.

Certifikát platný 12 měsíců

Víme, že času není nikdy dost a najít termín na zážitek může trvat. Dáváme vám na to 1 rok, 12 měsíců, 365 dní a to je přece paráda! A komu nestačí rok, tomu ho rádi za poplatek prodloužíme. Žádný stres.

Úrazové pojištění

Nečekáme, že se vám něco stane, ale náhoda je blbec a jeden nikdy neví. Nemluvě o tom, že máte-li zážitek jako dárek, můžete být klidní. Ke každému zážitku od nás dostanete zdarma i úrazové pojištění pro toho, kdo zážitek bude absolvovat. A máte klid.

Výměna za jiný zážitek

Pokud se netrefíte do vkusu obdarovaného, nic se neděje. Zážitek si můžete během celé platnosti Certifikátu (1 rok) vyměnit za jiný.
Vyměnit si ho u nás může samozřejmě i obdarovaný.

Dárkové balení

Víme, že balení dárků je nevděčná činnost. Certifikát na zážitek od nás dostanete v dárkovém balení, které pobaví, a které můžete vzít a rovnou předat. Nebo si připlatit ještě zábavnější krabičku. Dali jsme si extra záležet.

Okamžité zaslání emailem

Spěcháte? Zašleme vám okamžitě Certifikát na zážitek emailem a ještě získáte slevu -29Kč! Co je pro to třeba udělat: objednat zážitek, vybrat si způsob doručení elektronicky (emailem) a zaplatit platební kartou online.

V pracovní dny mezi 9-18 vám pošleme elektronickou verzi Certifikátu na zážitek i pokud si vyberete jiný způsob platby. Zavolejte nám na 222 313 010.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.
Záruka nejlepší ceny
Kdekoli uvidíte toto
logo, narazili jste na
nejlepší cenu v ČR.

Co si o nás myslí

Je skvělý, když můžete létat a ještě ke všemu bez obav, že se vám něco stane. Větrný tunel je skvělé místo, instruktoři se nám věnovali, kompletně…
Jan Hájek o Větrném tunelu

Vše máme pojištěno

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur. A vy ho od nás
dostanete zdarma.
Sitemap © 2008 — 2016