Zpět na hlavní stranu

Už se těšíte?

Dneska jsme to zkoušeli...a hele, máte na co.

Týdny utíkají a realizační tým Koncertu v balónu louská jednu výzvu za druhou. A má fakt štěstí, že má kolem sebe partu skvělejch profíků, kteří si celej ten náš vejmysl vzali jako prvotřídní čelindž.

Vstávačka ve tři, sraz v pět. Dva balóny, hromada repráků, mikrofon, obří baterie, osm aut, 17 lidí a jedna posekaná louka. Dvě hodiny tvořivosti, měření, diskuze a plánů jak udělat něco, co ještě nikdo neudělal.

A pak do vzduchu a vyzkoušet teorii v praxi. Šíření zvuku směrem k zemi, jak překřičet hořák, jak šlapou data v 50 a jak ve 100 metrech a taky jak si nenechat uniknout letící balóny z doprovodných vozidel.

Nikdo neříkal, že to nebude zabíračka, ale holt skvělé věci většinou nepatří k těm jednoduchým. A urvat prvenství v čemkoliv není ouplně pr*el.

A když na to tak koukám zpětně, tak všechno vyšlo včetně toho, že jsme nepřistáli do Čapího hnízda. To bysme považovali vyloženě za smolný krok. Ač teda koblížky byly...ale o tom jindy.

Takže stay tuned, vzdusnej mejdan is coming! :)

Koncert v balónu

Nafoukneme horkovzdušný balón, naskočí do něj kapela a začne hrát. Balón odstartuje, odletí a jelikož bude osazený reproduktory, tak koncert bude slyšet široko-daleko.

Zúčastnit se můžete tak, že si koupíte jednu z 16 letenek-vstupenek do diváckých balónů nebo si naladíte online stream. Anebo budete mít štěstí a poletíme zrovna nad vámi. :-)

Koupit vstupenku