Zpět na hlavní stranu

Příběh zážitkového balónu

Strhující cesta od nápadu až na oblohu.

Už si ani nepamatujeme dobu, kdy nám nepřišel jako nejlepší nápad kupovat balón. S nápadem přišel náš dvorní balónář Pavel a byla to láska na první pohled.

A jelikož náš zážitkový balón je takové naše miminko, byli jsme s ním v podstatě od početí až po první vzdušné krůčky. V nejmodernější balónové fabrice světa, Balóny Kubíček, jsme dohlíželi na jeho šití i pletení koše. Netrpělivě a nervózně stáli u jeho prvního nafouknutí a nemohli se dočkat prvního letu, kterému se říká křestní.

A jelikož taky zbožnujeme Český Krumlov, vzali jsme balónka na ten jeho první premiérový let přímo tam. Vedle zámeckých zahrad ho nafoukli a namířili si to ranním kuropěním přímo přes náměstí, secesní věž a celou tu, ranním sluncem zalitou, krásu.

A vzpomínáme na to doteď.

Koncert v balónu

Nafoukneme horkovzdušný balón, naskočí do něj kapela a začne hrát. Balón odstartuje, odletí a jelikož bude osazený reproduktory, tak koncert bude slyšet široko-daleko.

Zúčastnit se můžete tak, že si koupíte jednu z 16 letenek-vstupenek do diváckých balónů nebo si naladíte online stream. Anebo budete mít štěstí a poletíme zrovna nad vámi. :-)

Koupit vstupenku