Akce už skončila. Ale nebyla poslední. :)

Zpět na hlavní stranu

Jak hledat kešky?

Kolem 9 hodiny ranní odstartuje fialový Zážitkový balón.

Poletí tam, kam ho vítr zavane a posádka bude cestou vyhazovat celkem 9 fialových zážitkový vlaštovek. Jako poslední vyskočí z balónu parašutista - Džony Keška - a ten ponese hlavní cenu. Každá vlašťovka i Džony na sobě má lokátor s nejmodernější GPS technologií.

Jak daleko vlaštovky doletí?

----- Můžeme jen hádat, ale odhad je takový, že balón za svůj let ulétne maximálně 20km od letiště. Z balónu vyhozené vlaštovky doletí od balónu maximálně stovky metrů. Budete-li sledovat balón a mapu, nemůžete je minout.

Hledání pohledem do mapy

------ Poloha vyhozených vlaštovek – kešek – se objeví v mapě. Stačí vyrazit na místo, kde keška leží, být tam jako první - vlaštovku sebrat a odvézt zpět na letiště. :)

Hledání podle GPS souřadnic

------ Po kliknutí na pin kešky se vám zobrazí GPS souřadnice. Když si je zkopírujete a vložíte do vyhledávacího pole map v telefonu (např. Google maps), tak můžete k místu/poloze kešky využít klasickou navigaci pro pěší.

Jak poznám, kterou cenu vlaštovka nese?

------ Každá vlaštovka má číslo a to odpovídá jedné z cen. Jakou cenu vyhrajete vy poznáte až zpět na letišti, kam vlaštovku přinesete. Náš tým vám za ni dá dárek, který nesla. Můžete si být každopádně jisti, že se jedná o jeden z devíti zážitků uvedených na www.zazitky.cz/chytamdarky.

Co dělat, až najdu vlaštovku/kešku?

------ Když najdete vlaštovku jako první, zavolejte na číslo, které na ní uvidíte, abychom mohli vypnout její GPS. A odeberte se s ní zpátky na letiště Roudnice nad Labem. Tam vám ji vyměníme za krásný dárek v podobě zážitku z naší nabídky.

Džony Keška aneb keška č. 10

------ Poslední desátá keška je živý parašutista, který vyskočí z balónu úplně nakonec. Jeho poloha se také ukáže na mapě jako keška č. 10. Pokud Džonyho Kešku najdete jako první, dostanete od něj "kartičku", za kterou dostanete na letišti v Roudnici hlavní cenu - Privátní let balónem pro 4 osoby.

Jeden člověk - jedna výhra :)

----- Aby to bylo spravedlivé, tak můžete vyhrát jen jednou, tj. nelze nárokovat dárek z více než jedné vlaštovky nebo Džonyho Kešky.