MENU
222 313 010
Volejte Po–Pá 10:00–17:00
Hledáte ten nejzážitkovější vánoční dárek? Darujte zážitek z naší speciální vánoční nabídky .
21. Listopadu 2020

Aktuálně: rezervace a provoz zážitků

Chystáte se na nějaký zážitek a nejste si jistí, jak bude probíhat? Máme pro vás aktuální informace!

AKTUALIZACE 21. 11. 2020 v 16:30

Milí zážitkáři,

asi se shodneme, že poslední dobou probíhají změny nejen ve volnočasových aktivitách natolik turbulentně, že je čím dál náročnější se v nich orientovat. Proto jsme zapojili všechny oči, hlavy a ruce, které máme a pravidelně monitorujeme všechny důležité změny jak na straně vládních nařizovačů, tak na straně našich zážitkových partnerů, kteří provozují jednotlivé zážitky.

Výsledky našeho pátrání pravidelně aktualizujeme v této ↠ TABULCE ↞ . V ní se dozvíte vždy ty nejčerstvější informace z provozu jednotlivých zážitků.

Vzhledem k prodloužení nouzového stavu až do 12. 12. 2020 zůstávají zážitky probíhající za dveřmi vašeho bytu dočasně zavřené.

Pokud už máte rezervováno v termínu 21. 11. 2020 - 12. 12. 2020, tak prosím vyčkejte - dříve či později vám od nás do e-mailu přistane potvrzení o zrušení včetně informace a odkazu, kde si rezervovat nový termín.

Pokud se na rezervaci termínu teprve chystáte a váháte, tak žádný strach - rezervace na pozdější termíny vám moc rádi zajistíme už teď. Pokud by podmínky v tu dobu stále nebyly příznivé, tak termín posuneme na později.

Jo a kdyby vás zajímalo, jak současný stav ovlivňuje náš provoz a vyřizování objednávek ... tak vůbec nijak! :) Jedeme na plný obrátky a balíčky doručujeme kurýrem i zásilkovnou a občas i balónem ! Elektronické poukazy posíláme nonstop ve dne v noci. :) Naše poukazy platí až 24 měsíců, takže času na využití je fůra.

Když se netrefíte do vkusu, tak můžete vy nebo obdarovaný kdykoliv zážitek vyměnit za jiný z naší nabídky . Když nebudete chtít šlápnout vedle a radši byste nechali výběr na obdarovaném, tak máme na skladě nekonečno dárkových poukazů v různých hodnotách, které jsou přesně pro tyhle případy jak dělané.

TO NEJLEPŠÍ NA KONEC - ZÁŽITKY NA DOMA

Žádné vládní nařízení vám nezabrání v zážitkování u vás doma. A pokud vy nemůžete za zážitkem, tak mile rádi pošleme zážitek za vámi. Můžete si je užívat kdykoliv budete mít náladu a chuť. Mrkněte na naší kategorii ZÁŽITKŮ NA DOMA .

Najdete tam mimo jiné degustace těch nejlepších vín, kvalitních čokolád a řemeslně vyráběných piv. Která vám doručíme až domů a profi sommeliery, čokolatiéry a sládky dostaneme do vašich monitorů. Ideální dárek pro všechny, kteří ocení kvalitní chutě a chtějí si zpříjemnit tenhle bláznivý čas. :-) Aby toho nebylo málo, tak si večer s vínem můžete zpestřit online domácím kvízem a užít si společný čas s kamarády či rodinou i na dálku.

A když toho pořád nebudete mít dost, tak jsme pro vás letos vlastnoručně vyrobili zážitkovou deskovku a zážitkové pexeso . Protože kdo si hraje, nezlobí (se) ! :-)

Tak zážitkujte, opatrujte se, hrajte si a nepřestávejte žít.

Prožíváme to s vámi!

Honza, Klára, Květa, Terka, Alex, Ivča, Julie a druhý Honza ☺

Přečtěte si také

16. Listopadu 2020
Máte pípu na pokoji? A mohla bych jí vidět?

Unikátní pivní hotel Zlatá Kráva s pípou na každém pokoji. Tohle je místo, kde si odpočinete, načerpáte nové síly, skvěle se najíte a hlavně kvalitně doplníte pitný režim. Hotový ráj na zemi. Nejen pro milovníky piva.

10. Října 2020
Já na to mám - já si vyskočím, radostí poskočím!

Pracovat v Zážitkách je skoro rizikové povolání. Většinu z našich nabízených zážitků jsme si totiž vyzkoušeli na vlastní kůži, a tak víme co za skvosty opravdu prodáváme. Já osobně mám tyhle akce v oblibě, pokud se to ovšem netýká nějakých výškových aktivit.

99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.

Co si o nás myslí

Vše umíme pojistit

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur.
Copyright 2020. Zážitky na celý život Sitemap