222 313 010
Volejte Po–Pá 9:00–18:00
222 313 010
Máte poukázky Flexi Pass, Ticket Multi nebo Unišek? Vyměňte je za dárky! Více informacízavřít

Simulátor ponorky

zažijte ponorku z druhé světové války

Kde se zážitek koná

Varianty zážitku

2,5/10

Varianty zážitku

Praha 5 - Zličín

1 999 Kč
3 799 Kč
5 199 Kč
Neriskujete. Poukaz na zážitek můžete vyměnit po celou dobu platnosti za jiný.
Kdy poukaz dostanete?
E-mailem okamžitě a poštou nebo kurýrní službou už 21. 2. (úterý).
Záruka nejlepší ceny

Zážitky označené logem záruka nejlepší ceny u nás koupíte za nejlepší cenu na trhu. Více o záruce nejlepší ceny

Německá ponorka za II. světové války, studený a stísněný prostor. Kapitán ponorky pracující s periskopem označující cíle pro potopení, zbraňový důstojník ovládající zaměřovač zbraňového systému - torpéd a kormidelník, který loď řídí ve správném směru a hloubce tak, aby unikla útokům torpédoborců vrhajících hloubkové miny. To je svět, do kterého se dostanete během zážitku v simulátoru ponorky U-BOAT. Nemáte moc času, protože příkaz k zanoření byl již vydán.
Více

Jak přesně zážitek probíhá?

  • Po úvodní instruktáži si během 30-ti minut vyzkoušíte útok na konvoj obchodních lodí v Atlantiku (průběžná instruktáž vás bude provázet po celou dobu zážitku). Začnete v periskopové hloubce a váš cíl bude na dostřel torpéd. Pokud neuděláte zásadní chybu, měli byste potopit většinu obchodních lodí a vyhnout se útoku doprovodných válečných lodí.
  • 60- ti minutový zážitek umožnuje po absolvování základní mise a seznámení s ovládáním ponorky absolvovat další misi, tentokát na základě reálné předlohy z 2. Světové války, kdy se blížíte na pomoc na záchranu další ponorky, která se ocitá pod nepřátelskou palbou a nemůže se ponořit.
  • 90-ti minutový zážitek je nejkomplexnějším balíčkem, kde máte na výběr z několika misí včetně ponoření slavné Queen Marry, která se vám připlete do cesty. Je na Vás jako kapitánovi slavného U-BOATu rozhodnout se, zda-li potopíte loď plnou civilistů.

Zážitek je ideální pro tři osoby:

  • Jedna osoba bude v roli kapitána u periskopu
  • druhý jako zbraňový důstojník
  • třetí z vaší skupiny řídí ponorku
Kapitán je velitelem ponorky, kterého je třeba poslouchat, a proto si vyberte jednoho z vás, komu svěříte svůj osud. Ten pak bude pracovat s periskopem a hledat i označovat vhodné cíle k potopení. Zbraňový důstojník je u ovládání zaměřovače k označenému cíli a spolu s kapitánem mají klíč k torpédovému útoku. Kormidelník řídí loď, nastavuje rychlost, hloubková i směrová kormidla a hlídá stav lodě.

O simulátoru ponorky U-BOAT typu VII: Speciálně vyvinutý prostor části velícího můstku s funkčním periskopem pro kapitána. Obrazovka strategické mapy pro práci zbraňového důstojníka a ovládáním útoku torpédy. Řídící panel s funkčními přístroji pro kormidelníka, který lze v případě potřeby ovládat z jednoho místa i zbraňovým důstojníkem. Systém  reálné záplavy vody skládající se z pomalého prosakování vody formou kapek z opláštění ponorky nebo vodních trysek s možností jejich uzavření ventily.

Dárkové balení ZDARMA

Dárkové balení

Poukaz na zážitek od nás dostanete v dárkovém balení, které pobaví, a které můžete vzít a rovnou předat.
Ti náročnější si mohou připlatit za ještě zábavnější krabičku.

Uvnitř balení najdete: Poukaz na zážitek a Zážitkové věnování

Detaily zážitku
Sezóna celoročně (jedna sobota do měsíce)
Počet osob až 3 osoby
Diváci Bohužel se nemohou zúčastnit.
Rezervace Ideálně 14 dní předem.
Pořizování záznamu V ponorce je vlhko, takže pokud fotit nebo natáčet, tak nepromokavým zařízením. Každopádně budete mít plné ruce práce, takže moc času nezbyde :)
Délka 30 minut / 60 minut / 90 minut
Lokalita Praha 5 - Zličín (okres Praha) (zobrazit mapu)
Co na sebe Oblečení, které si můžete namočit. Na místě dostanete pláštěnky pro případ, že do ponorky začne téct voda.
Doporučení Zážitek je možné absolvovat v jednom či ve dvou, ale doporučujeme zúčastnit se ve třech!
Omezení Nedoporučujeme osobám, kterým vadí stísněný prostor pod umělým osvětlením.
Líbí se vám tento zážitek?
Co se vám na zážitku líbilo

Co se vám na zážitku líbilo

3.0/10
Neříkám, že nemohou být lidé, kterým se to bude líbit, ale my mezi ně napatříme a na tom jsme se shodli všichni tři 1) Interiér: Zajímavý, ale skutečnosti určitě na hony vzdálený. Interiér nepůsobí nějak stísněně, ovládací panel je zajímavý, ale podezřelá kožená lavice vedle něj člověku jasně dává najevo, že s vybavením autor nechtěl strávit příliš mnoho času. Nad plastovými bánany a česnekem člověk jen pozvedne obočí. Dal bych tak tři hvězdy z pěti, neuráží, ale nijak zvlášť nenadchne. 2) Hra: Jedná se o sofistikovaněji ovládanou počítačovou hru, na rozdíl od formule, letadla či rallye je tady nutné pochopit herní mechanismus, který není nějak složitý, nicméně podle mého názoru byla i 1,5 hodina málo, aby se člověk naučil jasně chápat hru a užít si ji. Posledních dvacet minut začalo být celkem zajímavých, tedy alespoň pro mě, protože jsem měl periskop, ostatní dvě role odpalování a řízení mi jako taková sranda osobně nepřijdou . Takže pro kapitána bych dal tři a půl hvězdy, pro kormidelníka tak dvě a půl a pro zbraňového důstojníka tak jednu hvězdu. 3) Obsluha: Asi největší kámen úrazu, klidně bych šel s hvězdami i do záporu, kdyby to šlo. Hra nám byla vysvětlena a prvních třicet minut jsme stříleli na stojící terče, které se nám stejně nepodařilo potopit, i když jsme zasáhli všemi torpédy (protože ty lodě prostě stály). Takže je mi líto toho, kdo si koupí jenom třicet minut, je venku, než se cokoliv začne dít a za pár tisíc se podívá do periskopu, což je stejně zasunutý iPad.... Druhá mise, kde se torpédoborce snaží zničit naši spřátelenou ponorku by byla asi celkem ok, nicméně jsme, ok, beru, možná naše chyba (ale kdyby se ty lodě v první misi pohybovaly, možná jsme si mohli ušetřit zklamání v další), nepochopili správně systém míření, takže jsme netrefili ani jedno torpédo a torpédoborce si dělali co chtěli a potopili nás všechny. Když jsme to řekli panu Topinkovi, udělal z nás blbce, že nám to řekl správně, že jsme hloupí a ukázal nám tak názorně, jak se to dělá, že celá akce skončila bez úrazu jenom proto, že se nikomu z nás nechtělo hádat. Poslední mise, jak jsem psal, byla z pohledu kapitána celkem zajímavá, ostatní netuším, nicméně i tady zasáhl pan Topinka, který přišel do ponorky a začal tam cosi luxovat (fakt nevím, co dělal, neměl jsem na to čas), takže i kdyby se nějaká atmosféra objevila, pan Topinka ji vysál (včetně toho, že když přestal fungovat periskop, dostal jsem vynadáno, že jsem zmáčkl špatný knoflik), chování k zákazníkovi prostě hrozné. 4) Poměr cena versus výkon je tedy podle mě velmi špatný, cena přes 5000 za hodinu a půl na tři osoby mi nepřijde málo a kdo si objedná míň, tak je podle mě chudák totální. Takže nemůžu říct, že by to nebyl zážitek, ale takové se asi prodávat nesnažíte. Pevně věřím, že moje hodnocení zveřejníte. S pozdravem Petr Čermák
Zobrazit 1 další
2.0/10
...
Schovat

Kdy je nejbližší termín?

Na konkrétním datu rezervace se vždy domluvíme.
Není vám něco jasné? Ptejte se!
Na všechny dotazy odpovíme co nejrychleji.

Není vám něco jasné? Ptejte se!

Na všechny dotazy odpovíme co nejrychleji.

Dárkový poukaz

Jak to funguje

Vyberte si zážitek

Pro sebe nebo své blízké.

Odešleme poukaz

Dárkové balení zdarma.

Zvolte si termín

Na rezervaci máte až 12 měsíců.

Užívejte si

Tento dárek si budete pamatovat.

Rozhodně musíte vidět i toto:

Simulátor stíhačky F16

zasedněte do kokpitu vojenské stíhačky
Praha 5 - Zličín
doporučujeme

Jízda v obrněném transportéru

drsným terénem vojenského prostoru
Milovice (Nymburk)

Potápěčem na zkoušku

vaše první krůčky ve světě pod hladinou
Mělník
99 %
Máme profi tým.
A 99 % zákazníků to
oceňuje – podívejte se
na heureka.cz.
Záruka nejlepší ceny
Kdekoli uvidíte toto
logo, narazili jste na
nejlepší cenu v ČR.

Co si o nás myslí

Prenatální relaxační masáž poskytla opravdu nečekané uvolnění nejen mému stárnoucímu znavenému tělu a psychice (byla jsem těhotná už podruhé, takže…
Pavlína Táborská o prenatální relexační masáži

Vše máme pojištěno

Jeden nikdy neví. Máme
nejvyšší úrazové pojištění
z nabídky zážitkových
agentur. A vy ho od nás
dostanete zdarma.
Sitemap © 2008 — 2017